Шукати в цьому блозі

неділя, 10 квітня 2016 р.

Книги-дивовижний сад, де кожен шукає плоди на свій смак

Книги-дивовижний сад, де кожен шукає плоди на свій смак31 березня 2016 року, бібліотекар Дівочепільської бібліотеки-філії  підготувала і провела до Дня книги свято читацьких задоволень «Книги-дивовижний сад, де кожен шукає плоди на свій смак».

У заході прийняли участь учні школи та вихованці дитячого садка. Діти із задоволенням згадували улюблені казки, приймали участь у конкурсах, вікторинах, а на кінець свята  намалювали на матерії уривки з казок. Книжкові іменини


30 березня 2016року, в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання, бібліотекар Войнівської бібліотеки-філії Дячук М.В провела для найменших читачів бібліотеки – дошкільнят, книжкові іменини «Україна вся читає – книга нас усіх єднає!». Діти познайомилися з літературним героєм Незнайком з творів М. Носова, переглянули мультик про те, як Незнайко навчався та пограли в рухливі ігри.
 

Книги читай, професію обирайВ рамках Всеукраїнського Тижня дитячого читання, бібліотечні працівники відділу обслуговування дітей Олександрійської центральної районної бібліотеки ім. Д.І. Чижевського здійснили бібліодесант «Книги читай, професію обирай». Разом з працівниками міськрайонного центру зайнятості побували в навчальних закладах селища Нова Прага. Учні 7-10 класів взяли участь в профорієнтаційних іграх та конкурсах. За допомогою «кульки Передбачення» дізнавалися, які професії матимуть в майбутньому, особливо раділи «стилісти», «програмісти», «дизайнери». Учасники ділилися своїми планами та аргументували важливість читання для обрання майбутньої професії.

Екскурсія  до бібліотеки

21березня  2016 року, в Приютівській бібліотеці-філії проведено екскурсію до бібліотеки та посвята в читачі для учнів 1 класу Цукрозаводської ЗШ І-ІІІ ступенів  ЦХЕТУМ . Для маленьких читачів було несподіванкою , що вони потрапили не тільки до бібліотеки,а й у бібліо-кафе: «Читайлики». Дітей гостинно зустріла завідуюча бібліотеки-філії  та запропонувала бібліоменю: Меню Бібліо-кафе:
На перше: Знайомство з бібліотекою.
 Історія книги.(Відео.)
На друге: Цікава книга.(відео про дитячі книги).
Десерт: Буктрейлер на книгу:
Н.Носова : «Пригоди Незнайки».
Учасники заходу залюбки смакували «літературними стравами». На згадку про перше відвідування бібліотеки , бібліотекар  дарує першокласникам пам’ятки читача та подяки за участь у конкурсі малюнків,та презентує ігри та вебкамеру , які отримали в рамках проекту : «Територія «Support life», а ще їх пригостили солодощами, а саме смачним печивом.

Немає коментарів:

Дописати коментар