Шукати в цьому блозі

субота, 30 квітня 2016 р.


Гіркий присмак полину

27 квітня 2016року,  в Андріївській ЗШ була проведена інформаційна година "Гіркий присмак полину», до 30річчя  аварії на Чорнобильській АС. Захід підготували  бібліотекар  Андріївської бібліотеки-філії Мартинова В.І.спільно з учителем історії КучинськоюТ.О. На зустріч був запрошений ліквідатор Уваров Володимир Іванович. Діти, затамувавши подих,слухали   розповідь Володимира Івановича   про трагічні події весни 1986року,про героїзм пожежників, ліквідаторів , людей ,долі яких злилися з Чорнобилем. 
Бібліотечний простір для дітей

Головною умовою якості бібліотечного обслуговування дітей були, є і будуть люди, які працюють у бібліотеках. Саме від бібліотекарів залежить, наскільки дитині цікаво і комфортно у бібліотеці, що і як швидко вона може знайти для навчання, дозвілля, власного розвитку. Новий медіаландшафт, нові культурні звички, різні потреби і чекання дітей вимагають розвитку нових професійних умінь бібліотекарів.
       27 квітня 2016 року, в Олександрійській центральній районній бібліотеці ім. Д.І.Чижевського відбувся  семінар - тренінг  «Діти і бібліотека: нове бачення в контексті розширення доступу  до інформації». Бібліотечні працівники району отримали низку фахових  порад щодо удосконалення роботи бібліотек з користувачами дітьми під час флеш консультації «Бібліотечний простір для дітей – аспекти змін», профі – маркер «Актуалізація змісту, форм і методів роботи з дітьми», Web- шпацер «Віртуальні сервіси бібліотек України для дітей», методичний форсайт «Книжкове літо», літературний пазл «Нові обличчя дитячих письменників України».
       Бібліотечні працівники Комінтернівської, Червонокам’янської, Куколівської бібліотек-філій презентували свої напрацювання з національно-патріотичного виховання «Плекаємо патріотів України».
         Нові ідеї і практичні навички щодо організації творчого дозвілля дітей учасники заходу отримали на майстерці  з Hand-made «Старим речам – нове життя».
Чорнобиль не має минулого часу

26 квітня 2016 року завідуюча Щасливською бібліотекою-філією Міщенко Л.Б., разом  зі шкільним бібліотекарем,  для учнів місцевої школи  провели годину - спомин «Чорнобиль не має минулого часу». Ведучі розповіли про трагедію, яка трапилась на Чорнобильській АЕС, представили книги, в яких очевидці   трагедії   ділилися спогадами про ту страшну аварію.
Учасники заходу переглянули кадри з хроніки подій. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх жертв Чорнобильської трагедії. Світ про Чорнобиль пам’ятає!

До 30-ї річниці від Дня аварії на Чорнобильській АЕС, бібліотекар Приютівської бібліотеки-філії для своїх користувачів провела годину пам’яті: «Світ про Чорнобиль пам’ятає!»,  розповіла  про причини та наслідки катастрофи на Чорнобильській АЕС. Присутні  переглянули відео «20 неймовірних істот Чорнобиля».
Також відбулася презентація книжкової виставки: «Зона відчуження: жорстокий урок історії», на якій були представлені такі книги: Ю.Завгородній «Задовгий день «Ч» зона поза часом», В.Губарєв «Зарево над Припятью», Ю.Щербак «Чернобыль» та ін.  
Згадали прізвища ліквідаторів аварії селища Приютівка: Деревянко О.,Кабак В.,Зеленський М.,Кондус П,Падалиця В. та інші.
 Вшанували пам'ять тих, хто першими рятував людство від страшного атомного лиха.
Чорнобильська АЕС: 30 років після трагедії

26 квітня 2016року, до 30-ї річниці  Чорнобильської трагедії, у читальному залі Головківської бібліотеки-філії відбулась презентація  книжково-ілюстративної  виставки "Чорнобильська АЕС: 30 років після трагедії". Серед представлених книг – документальні і фотоматеріали, спогади учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, художні та публіцистичні твори.

З учнями Головківського НВК  було проведено цикл масових заходів : «Голосить дзвін стривожено у квітні»-інформаційний екскурс, «Дзвони Чорнобиля», - інформаційна година, «Чорнобиль не має минулого часу»-перегляд документальних фільмів, організовані бібліотечними працівниками, педагогами.Немає коментарів:

Дописати коментар