Шукати в цьому блозі

четвер, 31 березня 2016 р.

Зустріч у Книжковому Королівстві                           

Зустріч у Книжковому КоролівствіМільйон цікавих книг, зустріч з Королевою Книжкового королівства та Паном Почитайлом чекали  24 березня 2016року на учнів 5-7 класів Олександрівської ЗШ в центральній районній бібліотеці ім. Д.І.Чижевського. Учасники чарівної зустрічі  залюбки знайомилися з новими книгами, брали участь у конкурсах, літературній вікторині та найбільше їм сподобалось виготовляти книжкові закладинки під час креатив-класу «Найкращий biblioЧитаймер». Захід відбувся в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання.


 Туберкульоз: знай, стережись, не бійся  

     

24 березня  2016 року, у Всесвітній день боротьби з туберкульозом, в приміщенні Новопразької центральної бібліотеки-філії  відбулася зустріч з медичним працівником Товариства Червоного Хреста та Червоного Півмісяця Осетняжською В.М.  На її початку завідуюча філією Бутко Л.В. познайомила зі статтею з газети  «Кіровоградська  правда» - «У Канатовому одна сім’я тримає всіх жителів у страху. Люди називають її розплідником туберкульозу». Така проблема існує в кожному населеному пункті по всій Україні. Існує у всьому світі. Тому консультація Віри Мефодіївни на засіданні Вищої народної школи стала дуже доречною. На актуальному діалозі «Обережно! Туберкульоз» вона привела не тільки статистичні дані, а й розповіла про шляхи зараження, ознаки, діагностику, профілактику туберкульозу. Відповіла на запитання про вчасне виявлення та лікування  хвороби, а також звернула увагу на мультирезистентний туберкульоз, профілактику серед населення, значення проходження  щороку флюорографії  та здійснення вакцинації.

Матеріали інформаційного стенду та відео «Все, що потрібно знати про туберкульоз», «Туберкульоз: знай, стережись, не бійся!» допомогли присутнім зрозуміти серйозність проблеми і вчасно її при потребі вирішувати.
Немає коментарів:

Дописати коментар