Шукати в цьому блозі

пʼятниця, 18 березня 2016 р.

Жінки, які творять історію УкраїниВ Україні щорічно в останній тиждень березня проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Славні традиції проведення Тижня було започатковано ще в далекому 1944 році. У той непростий час, велика увага приділялася дитячій книзі, яка несла святе слово дітям – майбутнім творцям, винахідникам, вченим. У незалежній Україні Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги було засновано 22 лютого 1993 року.
Шановні читачі, запрошуємо вас до нашої бібліотеки на Тиждень дитячого читання (21.03 – 01.04).


 

Жінки, які творять історію України16 березня 2016 року, бібліотекарі відділу обслуговування центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського, у міськрайонному  центрі зайнятості провели слайд-розповідь «Героїні у світлі новітніх реалій», для людей з особливими потребами. Присутні ознайомилися із жінками-депутатами Верховної Ради України: Н.Савченко, Ю.Тимошенко, І.Геращенко, Н.Яресько, О.Сироїд, та почули розповідь про їх політичну кар’єру.

Завдяки свідомій громадянській позиції,величезній внутрішній силі, розуму і активності, вони щодня творять історію нашої країни.       


Немає коментарів:

Дописати коментар