Шукати в цьому блозі

неділя, 13 березня 2016 р.

Масляна сяє – всіх млинцями пригощає!                         

Масляна сяє – всіх млинцями пригощає!      10 березня 2016 року, в с. Добронадіївка святкували Масляну – одне з найдавніших і найулюбленіших  народних свят, бо саме у ці дні зима з весною «стрічаються». Після довгих зимових холодів   ще радісніше усією дружною громадою, на чолі з сільським головою зустріти довгоочікуване тепло. 

Зустрічаючи весну, ходили ряжені, водили хороводи, співали веснянки, танцювали, розважали гостей, а також пригощали смачними млинцями та ділилися своєю радістю із усіма. А наостанок – урочисто спалили солом’яну ляльку – «Зима». Свято організували працівники культури Добронадіївки.
Безсмертне ім’я  українського генія 

10 березня 2016 року,бібліотекар Головківської бібліотеки-філії,  спільно з  працівником шкільної бібліотеки, з нагоди  річниці з дня народження Т. Г. Шевченка, провели для учнів місцевої школи низку масових заходів.

  Перегляд документальних фільмів «Експедиція» та «Кобзар. Історія однієї книги» відкрив учасникам факти з життя великого українського поета художника Т.Г.Шевченка. Діти ділилися своїм сприйняттям Кобзаревих поезій, потім демонстрували виразне читання віршів поета.

Також були продемонстровані творчі роботи користувачів бібліотеки, серед яких були вишивка-портрет,  портрет Тараса Шевченка на дереві, а також малюнки за творами великого Кобзаря.

 Бібліотекарі провели  огляд літератури: «У світі образів Шевченка». Ознайомили читачів з новинками книг, та  провели екскурсію до куточка під назвою «І мене в сім'ї великій, в сім'ї вольній, новій не забудьте пом'янути незлим тихим словом.»
Чоловік і жінка…. Хто головний?


04 березня 2016 року в Олександрійській центральній районній бібліотеці ім. Д. І. Чижевського було проведено вільний мікрофон «Роль жінки та чоловіка в сучасній сім’ї», зі студентами медичного училища.

Молодь поділилися своїми поглядами на те, яка відведена роль жінці та чоловікові в родині. За допомогою мультимедійної презентації присутні згадали такі поняття, як гендерна рівність, насильство в сім’ї та ознайомилися із законодавчими актами, які регулюють ці питання. Під час коментованого перегляду  відео «Гендер в нашому житті», ведучі заходу акцентували увагу на подоланні  гендерних стереотипів, які склалися  в українському суспільстві.
  З Україною в серці2 березня 2016 року завідуюча  Щасливською бібліотекою-філією, спільно  з педагогами загальноосвітньої школи  підготували та провели для учнів 1-9 класів годину патріотизму «З Україною в серці». На захід завітав Колісник Іван Іванович, колишній випускник місцевої  школи, учасник Майдану та АТО,  який перебував в зоні військових дій  з серпня 2014 року по грудень 2015 року.

Колісник І.І. поділився з учнями спогадами, про пережите  разом зі своїми бойовими  побратимами,  доводячи своїм прикладом, що не тільки словами потрібно любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити її. Відповідаючи на запитання, Іван Іванович намагався у доступній формі розповісти учням про життя на війні, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство, про військові будні. Від імені бійців щиро подякував учням, вчителям, батькам, волонтерам за матеріальну і моральну підтримку і зазначив, що вона для воїнів є надзвичайно важливою. По закінченню зустрічі Іван Іванович побажав всім присутнім у залі здоров’я, удачі, щастя та мирного неба над головою.  Немає коментарів:

Дописати коментар