Шукати в цьому блозі

субота, 27 лютого 2016 р.


Інформаційно-консультаційна допомога

26 лютого 2016 року на території сіл Олександрівка, Добронадіївка,Червона Кам’янка для місцевих активістів відбулася інформаційно-консультативна година «Створення громадської організації та ініціативних груп», в межах реалізації проекту «Активна жінка - успішна громада».  
До участі у заході була запрошена завідуюча сектором організаційно-правового забезпечення Олександрійського міськрайонного управління юстиції Тетяна Вікторівна Галата. Експерт надала консультації за важливими питаннями життєдіяльності громадських організацій та ініціативних груп, а також в плануванні, підготовці статутних документів.
Тетяна Вікторівна зазначила, що рада знайомству та співпраці з спільнотою активних громадян Олександрійського району.


Дана публікація виходить в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється ГО «Територія успіху» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цього документу є одноособовою ГО «Олександрійський гендерний інформаційний центр» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу.

Рідну мову поважаємо,бо ми змалечку читаємо


19 лютого 2016 року в Ізмайлівській бібліотеці-філії,  до Міжнародного дня рідної мови, для вихованців ДНЗ «Колосок», була проведена мовознавча година «Рідну мову поважаємо, бо ми змалечку читаємо», на якій  завідуюча бібліотекою пояснила дітям наскільки важливо у дитинстві читати  і любити книгу. У своєму виступі також відмітила значимість української мови і закликала  любити і шанувати рідну мову, бо це найдорожче добро кожного народу. Вихованці з цікавістю ввійшли у світ дитячих мовних ігор, запропонованих бібліотекарем, відгадували назви казок, грали у складачки. Приємно було спостерігати за щирим захопленням дітей  українською мовою та  літературою.          

Немає коментарів:

Дописати коментар