Шукати в цьому блозі

вівторок, 26 січня 2016 р.

Україна – єдина і неділима                              Україна – єдина і неділима


22 січня 2016 року бібліотекар Ізмайлівської бібліотеки спільно з будинком культури та школою підготували та провели для громади села історичну годину «Україна – єдина і неділима», присвячену Дню Соборності України. Ведучі зробили історичний екскурс в історію нашої Держави, а бібліотекар представила відео - презентацію «Чи є на світі країна. Ще миліша за Україну». З цікавістю користувачі бібліотеки познайомились з сторінками нашого минулого – боротьбою українського народу за Соборність своїх земель. Під час заходу звучали пісні про Україну, поетичні рядки у виконанні учнів.

 


                                 Україна незалежна і єдина
20січня 2016 року до Дня Соборності та Свободи України працівник Шарівської бібліотеки-філії для своїх читачів провела історичну годину «Україна незалежна і єдина». Школярі та студенти ознайомилися з витоками ідеї соборності, з історичними віхами на шляху соборності українських земель, з історією виникнення свята, з цікавими фактами про Україну. Бібліотекар розповіла присутнім про те, як тривалий час українські землі були розділені кордонами двох імперій, про те, як українці мріяли про єдність та власну державу, як постала соборна, об’єднана Україна, про величний Акт Злуки, який об’єднав українські землі в єдину державу. Присутні відкрили для себе ще одну сторінку історії української державності.
 


Утвердження країни Духу, Розуму, Серця

20 січня 2016 року в приміщенні Новопразької центральної бібліотеки-філії відбулася відео презентація «Незнищенність Соборності». Працівники бібліотеки познайомили школярів спеціальної загально - освітньої школи інтернату І-ІІ ступенів з історією свята – Дня Соборності і Свободи, з перебігом події, що передували акту Злуки, з текстом Універсалу Соборності, з самою подією, яка відбулася 22 січня 1919 року в Києві на Софіївській площі. Захід супроводжувався презентацією, виконанням віршів вихованців школи.  На честь єднання двох республік в 1919 році присутні утворили ланцюг єдності, прийняли хліб від господарів закладу, як символ достатку, згоди між людьми і між народами.
 


День Соборності

в Олександрійській центральній районній бібліотеці22 січня 2016 року, в Олександрійській центральній районній бібліотеці ім. Д.І. Чижевського відбувся захід до дня Соборності України . Була організована програма, в яку входив екскурс в історію підкріплений відеорядом змонтованим з фото визначних місць нашої країни, читання віршів про Україну та виступ співаків-аматорів з районного будинку культури.

Не обійшовся цей захід і без гостей, до бібліотеки завітали студенти Олександрійського училища культури та керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Лисенко.

 

Не можна не відзначити музичний супровід якому так щиро та простодушно аплодували гості, саме пісні «Дорога додому» та «Пісня про прапор» надавали особливого колориту та атмосфери єднання. На останок ведучі дійства поздоровили всіх присутніх за святом Соборності та завершили захід традиційним патріотичним гаслом «Слава Україні – Героям Слава!»


Немає коментарів:

Дописати коментар