Шукати в цьому блозі

неділя, 17 січня 2016 р.

Наша Маланка не сама ходить – наша Маланка козу водитьНаша Маланка не сама ходить – наша Маланка козу водить13 січня 2016 року завідуюча Бандурівською бібліотекою-філією взяла участь в організації та проведенні різдвяного театралізованого свята «Наша Маланка не сама ходить – наша Маланка козу водить».

Весело і гамірно було цього дня в місцевих організаціях, підприємствах та біля багатьох домівок села. За народними традиціями це свято яскраве та веселе! Саме таку атмосферу доброго, щирого, сповненого жартами та сюрпризами свята створили для своїх односельчан аматори Бандурівської сільської ради та будинку культури. А по закінченні театралізованого дійства щедрі господарі пригощали колядників та щедрувальників солодкими гостинцями.
Зима прийшла свята принесла11 січня 2016 року, до Ізмайлівської бібліотеки-філії завітали постійні користувачі на народознавчий калейдоскоп «Зима прийшла - свята принесла».

На початку заходу бібліотекар познайомила гостей із звичаями, обрядами та традиціями рідного краю і села. Учасники заходу дізналися багато цікавого про святкування зимових свят: Різдва Христового, Василя, Водохреща. Звучали щедрівки,колядки. Доповненням до розповіді став продемонстрований показ слайдів «Свята та обряди в нашому селі». В свою чергу, присутні розповідали про традиції святкування Різдва у своїх родинах. А найцікавішими стали новорічні конкурси, ігри та розваги.


Немає коментарів:

Дописати коментар