Шукати в цьому блозі

середа, 9 грудня 2015 р.
Без верби й калини нема України
2 грудня 2015 року  у Добронадіївській ЗОШ працівниками бібліотеки було проведено народознавчі посиденьки «Без верби й калини нема України». Мольфарка Людмила, цілителька Тетяна та учні 4 класу на чолі з класоводом Присяжною В.П. запросили батьків, вчителів та молодших школярів на бесіду про красиві, корисні, цілющі, священні, харчові, медоносні,символічні  властивості рослин - вербу і калину. Легенди, звичаї, повір’я,обряди,яскрава наочність, вірші, пісні, загадки, прислів’я - ось неповний перелік цікавої та повчальної інформації, з якою познайомили гостей свята.  В ході розмови навчили кмітливих дітей знати, берегти, шанувати, любити, цінувати символи рідної України.
Про СНІД на весь голос

1 грудня 2015 року ,бібліотекар Косівської бібліотеки – філії провела для учнів 10 класу інформаційну годину до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом «Про СНІД на весь голос». В бібліотеці було організовано книжкову виставку «Гіркі плоди «солодкого» життя» та проведено прес-огляд , з якого учні дізнались про рівень захворюваності цією страшною хворобою. В ході розповіді діти усвідомили, яку небезпеку несе СНІД. І для того, щоб зробити все можливе аби уберегти себе і своїх близьких від цього лиха, треба пам'ятати, що єдина людина, хто може себе врятувати від СНІДу, – це вона сама.
«За майбутнє без СНІДу - обери життя!»

В Міжнародний  день  боротьби зі СНІДом, в Приютівській бібліотеці-філії 01 грудня 2015 року проведено відеолекторій на тему: «За майбутнє без СНІДу - обери життя!»
Метою заходу було інформувати молодь про можливі шляхи передачі ВІЛ інфекції та засоби захисту, вивчення та розуміння проблеми ВІЛ/СНІДу, розкриття питань толерантності по відношенню до ВІЛ -інфікованих людей.
Завдяки атмосфері довіри, яка склалась під час відео перегляду – молодь відкрито висловлювала власні бачення про проблеми людей, які хворі на СНІД та аргументувала свої позиції. Для учасників лекторію було презентовано виставку – застереження: «За майбутнє без СНІДу».    


Немає коментарів:

Дописати коментар