Шукати в цьому блозі

понеділок, 30 листопада 2015 р.

Шлях до ефективного лідерстваШлях до ефективного лідерстваВ рамках проекту «Активна жінка - успішна громада» 6, 9, 17, 25 листопада відбулися тренінги на тему «Шлях до ефективного лідерства» в селах Олександрівці, Добронадіївці, Червоній Кам’янці, селищі Нова Прага на базі сільських бібліотек-філій.

Тренер проекту під час заходів  знайомила  з сутністю поняття «лідер», з уявленнями про способи реалізації лідерства та уміння переконувати і створювати мотивації для інших. Визначали  якості, що лідер має розвивати в собі: доброзичливість, конкретність, ініціативність, безпосередність, відкритість, конфронтація.  Психологічні вправи сприяли розвитку навичок вербальної та невербальної комунікації.

Важливим результатом ефективності тренінгу є те, що активні жінки Олександрійського району отримали стимул до самовдосконалення та розвитку своїх лідерських навичок в громаді. Змогли просто поговорити й подискутувати на теми, цікаві та актуальні для кожного.
Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Інформаційна підтримка ГО «Територія успіху». Зміст цього документу є одноособовою  відповідальністю Олександрійського інформаційного гендерного центру і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу.

Немає коментарів:

Дописати коментар