Шукати в цьому блозі

понеділок, 30 листопада 2015 р.

Голодомор : історія і пам'ять
Голодомор : історія і пам'ять


Працівники центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського, з метою виховання поваги до історичного минулого України, рідного народу та вшанування пам’яті жертв Голодомору провели літературно–драматичну композицію «Голодомор 1932-1933 років: історія і пам'ять» для студентів Олександрійського училища культури.
До уваги присутніх було представлено інсценівку уривку повісті Ольги Мак «Каміння під косою» та уривок з  поеми «Голодомор» заслуженого діяча мистецтв України Ніни Виноградської. 
Студенти, викладачі та адміністрація закладу разом з працівниками бібліотеки вшанували хвилиною мовчання і запаленими свічками пам’ять жертв голодоморів, жертв геноциду українського народу.

 

Стоп! Насильству в сім’ї

25 листопада 2015 року Бандурівська бібліотека - філія провела акцію «Стоп насильству в сім’ї!». Бібліотекар, разом з сільським головою, відвідала сім’ї, в яких є загроза насилля і провела інформаційну годину застережень. Під час спілкування члени родини мали можливість дізнатися: про права жінок в Україні; що таке насильство і які існують форми насилля та як вберегти себе від насильства. А сільський голова Н.Волинець, ознайомила родини про діяльність служб району, які надають допомогу сім'ям, в яких є загроза насилля і куди треба звертатися по допомогу. В кінці зустрічі кожна родина отримала, розроблений бібліотекарем, інформаційний буклет "Сім'я без насилля", в якому вміщено номери телефонів всіх служб району. 

Немає коментарів:

Дописати коментар