Шукати в цьому блозі

пʼятниця, 27 листопада 2015 р.

Листопад, що нас змінив

Листопад, що нас змінив
23 листопада 2015 року бібліотекар Попельнастівської бібліотекифілії №1 Шкуратько Н.В. спільно з вчителем історії Попельнастівської ЗШ І-ІІІ ст. Войцеховською Л.П., з учнівською молоддю  провели патріотичну годину гідності та памяті – «Листопад, що нас змінив» - присвячену відзначенню в Україні Дня Свободи та Гідності.
Захід супроводжувався мультимедійними переглядами про перебіг подій листопада 2013 року. На заході прозвучали гімн Євромайду та вірші, що возвеличують свободолюбивість та гідність українського народу.
Година свободи «Майдан: народження нації»

Завідуюча Щасливською бібліотекою - філією спільно із заступником директора з навчально – виховної роботи школи підготували та провели годину свободи «Майдан: народження нації». На заході були присутні сільський голова, педагогічний колектив, учні.
Говорили про День Гідності та Свободи – свято, яке відзначається на честь початку двох революцій – Помаранчевої Революції та Революції Гідності, читали вірші, переглядали відео. На закінчення заходу хвилиною мовчання вшанували патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.
 
Герої не вмирають


21 листопада 2015 року Новопразька бібліотека-філія №2 спільно з Новопразькою ЗШ І-ІІ ступенів провели для учнів молодшого шкільного віку годину патріотизму «Небесна Сотня: герої не вмирають». Розповідали про Небесну Сотню, про патріотизм і мужність громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейський вибір. Розповідь супроводжувалась показом світлин, відео «Ода героям в річницю Євромайдану». Учасники заходу вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні і полеглих воїнів АТО хвилиною мовчання.


Яке це щастя просто в світі жити

Гамірно та затишно було 20 листопада у дитячому відділі Новопразької центральної бібліотеки – філії. У Всесвітній день дитини бібліотекар Підлубна Т.М. запросила користувачів молодшого шкільного віку на ігровий фонтан «Яке це щастя, просто в світі жити». Вона ознайомила присутніх із історією виникнення цього свята та гостинно запросила у тривале плавання по океану Розваг, на якому є безліч чарівних островів. І на всіх островах  малят чекали захоплюючі ігри, конкурси, змагання та вікторини. Щирий сміх та схвальні вигуки присутніх на ігровому фонтані підтвердили, що дружнє спілкування – незамінний атрибут щасливого дитинства.
 


І щасливі ми зростаємо, бо сім’ю щасливу маємо20.11.2015 року працівники відділу обслуговування дітей центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського до Всесвітнього Дня дитини  провели засідання сімейного клубу «Світ родини». Цього вечора члени клубу зібрались в бібліотеці, щоб взяти участь у інтелектуально-розважальній програмі «І щасливі ми зростаємо, бо сім’ю щасливу маємо».

Сім’ї Боровських, Кізілових, Вернеги, Лисенко, Оганесянц, Юнак, Хохлових демонстрували ерудицію та перевірили свою «літературну пам'ять» в інтелетуальному змаганні «Сімейному читанню – наше шанування!». Пригадували найцікавіші уривки з книг, які читаються в родинах не одне покоління ,відгадували літературні загадки, брали активну участь у різноманітних конкурсах: на краще родинне виконання пісень, краще знання прислів’їв про родину, декламування віршів Під час зоряної години «Таланти дитини –– родзинки родини», проявили справжні родинні таланти. Веселому настрою сприяли рухливі ігри, та розважальні конкурси.
Немає коментарів:

Дописати коментар