Шукати в цьому блозі

четвер, 5 листопада 2015 р.

Мовний турнір


Мовний турнір04 листопада 2015 року до Дня української писемності та мови  завідуюча Добронадіївською бібліотекою-філією спільно з директором будинку культури для учнів Добронадіївської ЗШ провели незвичайний мовний турнір «Бо ми – браття єдині, в українському слові». Команди хлопчиків і дівчаток активно змагалися та показали гарні знання у таких конкурсах – «Так чи ні», «Фразеологізми», «Книги – ключ до знань», «Телеграми», «Веселі завдання – мультики», «Заморочки з бочки», «Бюро літературних знахідок», «Скарбничка чарівних казок». У цікавих мовних перегонах хлопчики здобули перемогу, та ніхто з присутніх не залишився байдужим до рідної мови, батьківського слова, маминої пісні, бабусиної казки…
Нам силу природа дає


03 листопада 2015 року працівники відділу обслуговування дітей центральної районної бібліотеки ім. Д.І. Чижевського провели для учнів 5-6 класів Олександрійської гімназії-інтернат екологічну гру «Нам силу природа дає». Захід проходив у сквері поруч з бібліотекою. Із задоволенням діти  виконували різноманітні завдання та брали участь в таких конкурсах: «Засели планету ялинками», «Осінній дивограй», «Екологічною стежкою до лісу», «Веселі старти для юних дослідників», під час яких демонструвала винахідливість, спостережливість, спритність. Участь у заході спонукала дітей до читання книг про рослини та тварини.


 

Хеловін в бібліотеціХеловін святкують у ніч із 31 жовтня на 1 листопада.  Це свято прийшло до нас із Америки та Канади. З кожним роком воно набуває все більшої популярності у країнах Європи  і в Україні.

31  жовтня 2015 року в Комінтернівській бібліотеці відбулася театралізована вечірка – містерія «Halloween в бібліотеці». Всі декорації до містерії та костюми створили своїми руками користувачі бібліотеки. Хеловін перетворив учасників цього дійства на панночку, демонів, привидів, чортиків, ляльку... Учасникам містерії було не страшно, а цікаво і весело. Під час  заходу дізналися про історію виникнення цього свята, про старовинні ірландські обряди зустрічі Нового року, про розвиток і поширення звичая святкування Хеловін в усіх англомовних країнах.

   


Немає коментарів:

Дописати коментар