Шукати в цьому блозі

пʼятниця, 2 жовтня 2015 р.

Бібліотека – діалог, культура, мир!!!                                              


Бібліотека – діалог, культура, мир!!!У Всеукраїнський День бібліотек 30 вересня 2015 року Олександрійська  центральна районна бібліотека ім. Д. І. Чижевського долучилась до обласної акції, який оголосила Обласна дитяча бібліотек ім. Т.Г.Шевченко «Велика радість читання». Цього дня бібліотека стала чарівним бібліопорталом, який переносив  кожного  відвідувача  у  незвичайний світі літературних історій.

З учасниками дійства спілкувалися  баба Палажка і баба Параска, Лікар Айболить та Бабка-йожка, Роні та Білосніжка та інші літературні герої.

Для учнів 8-го класу Олександрійської гімназії-інтернат в бібліотеці було організовано зустріч з краєзнавцем, журналістом, головним редактором газети «Городской курьер» Віктором Валентиновичем Голобородьком, який  завітав до бібліотеки і розповів про свої літературні вподобання, а також зачитав уривки найулюбленішої книжки Л. Чернова-Малошийченка «Кобзар на мотоциклі» та поезії О. Попова зі збірки «На покуті душі», «Солодкий щем».

Екскурсію по бібліотеці, знайомство з новинками художньої літератури сучасних українських письменників було організовано для студентів І курсу спеціальності «Бібліотечна справа» Олександрійського училища культури.

Для учнів 5-го класу Олександрійської гімназії-інтернат було  проведено бібліотанцпол Джус Денс. Студенти Олександрійського училища культури взяли участь у майстер-класі по ліпленню з солоного тіста «Оберіг для солдата», який для них провела художниця, викладач художньої школи Світлана Василівна Микита.

Весь день в бібліотеці пройшов під гаслом: «Бібліотека – діалог, культура, мир!».

 Всі, хто завітав до бібліотеки цього дня, не тільки гарно провели свій час, а й дізналися багато нового, цікавого, корисного.


Цей дивосвіт -  бібліотека


30 вересня  2015 року Ясинуватська бібліотека - філія святкувала Всеукраїнський день бібліотек. В цей святковий день до бібліотеки завітали учні 2, 3 класу та вчителі Ясинуватської школи. Під час бібліо - подорожі «Цей дивосвіт -  бібліотека», учні разом  з бібліотекарем помандрували царством книг та перенеслися в інші країни, часи. Особливо цікавим була естафета «Книжковий дім – бібліотека» та  книжкова виставка «Бібліотека – скарбниця мудрості людської». В кінці уявної подорожі бібліотекар пригостила всіх  солодощами та подарувала листівку «Я люблю свою бібліотеку».

 Читацький успіх30 вересня 2015року  в Березівській бібліотеці-філії пройшов літературний Пін-Понг  «Читацький успіх», присвячений дню Всеукраїнських бібліотек!  Діти з задоволенням грали у флеш ігри, відповідали на запитання вікторини, розгадували кросворди і багато іншого.  Бібліотекар в цей день завітала в дитячий садок, де провела  літературні читання «Казковий дивосвіт».
 Для вас у нас…


      30 вересня 2015 року у Новопразькій центральній бібліотеці було проведено день книги «Для вас у нас…».

      Протягом дня працівники бібліотеки вітали відвідувачів із Всеукраїнським днем  бібліотек на бюро журнально-газетних  новинок «Газети і журнали радять» (дорослі користувачі), на бібліотечному узвозі «Цей дивний світ бібліотек» (користувачі молодшого та середнього шкільного віку).

     Головними дійовими особами дня були книга і читач. Свої вітання та побажання бібліотеці присутні занотували на плакаті «Я бажаю своїй бібліотеці…».


Немає коментарів:

Дописати коментар