Шукати в цьому блозі

вівторок, 29 вересня 2015 р.

30 вересня 2015 року30 вересня 2015 року  в Олександрійській  центральній районній бібліотеці ім. Д. І. Чижевського, скориставшись, так званим «бібліопорталом», кожен відвідувач потрапить в уявний світ літературних історій в головних ролях яких, будуть самі бібліотекарі.
У відділі обслуговування дорослих і молоді Вас зустрінуть баба Палажка і баба Параска, у відділі обслуговування дітей – персонажі відомих казок, а що на Вас чекає в відділі інформаційних технологій – нехай залишиться сюрпризом.
В цей день у нас безкоштовний запис до бібліотеки, в ході PR-акції «Я читач бібліотеки».
Ми впевнені, що нашим читачам буде цікава зустріч з краєзнавцем, журналістом, головним редактором газети «Городской курьер» Віктором Голобородьком, який,  в рамках Всеукраїнського національного проекту «Україна читає дітям»,  завітає до бібліотеки і розповість про свої літературні вподобання і зачитає уривки своєї найулюбленішої книжки.
Бібліотекарі з радістю пригостять вас літературними смаколиками-новинками літератури від кращих українських письменників.
Але в цей день у нас можна буде не тільки читати, а й грати, танцювати, ліпити, адже для Вас буде проведено бібліотанцпол Джус Денс та майстер-клас по ліпленню з солоного тіста «Оберіг для солдата», який проведе художниця, викладач художньої школи Світлана Микита.
Весь день в бібліотеці пройде під гаслом: «Бібліотека – діалог, культура, мир!».
 Всі, хто завітає до нас цього дня, не тільки гарно проведуть свій час, а й дізнаються багато нового, цікавого, корисного.
11.10 - майстер-клас по ліпленню з солоного тіста «Оберіг для солдата»
13.15  -  зустріч з краєзнавцем, журналістом, головним редактором газети «Городской курьер» Віктором Голобородьком
15.10 - бібліотанцпол Джус Денс

Немає коментарів:

Дописати коментар