Шукати в цьому блозі

четвер, 9 липня 2015 р.

Літературні «смачні» посиденькиЛітературні «смачні» посиденькиЦікаво, чи можна почитати не лише веселі й цікаві казки, а ще й дуже «смачні». Виявляється – це цілком можливо!

В цьому переконалися вихованці літньо-оздоровчого табору «Веселка» Новопразької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату III ступенів, які завітали 26 червня 2015 року до дитячого відділу бібліотеки-філії на літературні «смачні» посиденьки «Зварю тобі борщику». Захід було присвячено презентації книги Зірки Мензатюк «Зварю тобі борщику». Бібліотекар ознайомила присутніх із життєвим та творчим шляхом письменниці.

Своїми враженнями від прочитаної книжки та зокрема казки «Каша» поділилася користувачка бібліотеки Оля Сміян.

Прочитані вголос бібліотекарем казки «Зварю тобі борщику», «Вареники», «Млинці» та інші казочки надали змогу учасникам заходу разом із Олесею та Івасем, героями цих казок, «скуштувати» запашного борщу, смачнючих вареників, солодких млинців та інших українських страв, які є не лише на нашому столі, а й у казці.

В ході заходу присутні із захопленням відгадували загадки, прослухали «кумедні» факти про овочі. Прийнявши активну участь у грі «Приготуймо борщик», діти випробували себе в ролі «кухарів» та пригостилися запашними пампушками.
Немає коментарів:

Дописати коментар