Шукати в цьому блозі

середа, 24 червня 2015 р.

Профорієнтаційне інформування та «Майдан пустунів»





Профорієнтаційне інформування та «Майдан пустунів»


19 червня 2015 року, працівники відділу обслуговування дітей центральної районної бібліотеки ім. Д.І. Чижевського спільно з міськрайонним центром зайнятості, провели для дітей та підлітків, які відпочивають в оздоровчому таборі «Дружба»,профорієнтаційне інформування та ігрові перегони «Граємося – розважаємося. Майдан пустунів». В змаганнях взяли участь дві команди. Їм було запропоновано пограти в профорієнтаційні ігри «Передай м’яч і назви професію», естафета «Найкращий знавець професій», «Спритність рук», «Веселий повар», «Справжні актори» та ін. Щоб здобути перемогу, учасники виконували різноманітні завдання. Незалежно від того, участь у якому конкурсі брали діти, кожен з них намагався виявити свої знання та кмітливість і, головне, перемогти. Гарний настрій, завзяття і азарт стали винагородою для всіх учасників заходу.


 




Червоними та чорними нитками…



17 червня Недогарська бібліотека філія зустрічала гостей, якими були дівчатка молодших класів НВК та місцева майстриня Мочерняк Лариса Валеріївна. Приводом зустрічі був запланований майстер-клас «Червоними та чорними нитками…» На початку дітям розповіли про оберегові властивості вишитого рушника, на якому кожний ві-зерунок має свою магічну силу, про орнаменти — геометричні (точка, коло, ромб, квадрат), рослинні (троянда, калина, мак) та тваринні. Ознайомлювали з різними видами вишивки, традиційним – хрестом, гладдю та стрічками. Дівчатка зацікавлено слухали, та вже наприкінці зустрічі мали власноруч вишиті українські елементи. Поставленою метою зустрічі було, збереження та відновлення традицій, культури та побуту українського народу.



Сторінками  Конституції


16 та 17 червня 2015 року працівники відділу обслуговування дітей центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського спільно з Олександрійським районним центром соціальних служб для сім’ ї , дітей та молоді та районним будинком культури провели правову гру-подорож  «Сторінками  Конституції» у оздоровчих пришкільних таборах Олександрівської та Головківської ЗШ. 
Всі учасники заходів змогли продемонструвати свої інтелектуальні здібності, знання історії, традицій, відповідаючи на питання бліц-розминки «Моя країна – Україна!» . Під час інтерактивних ігор та конкурсів, дізналися  як трактуються такі поняття як право на життя, право на повагу до гідності, право на недо­торканність житла, право на невтручання в особисте і сімейне життя, право на свободу світогляду і віросповідання тощо. Учасникам гри сподобались такі конкурси як «Казкова правознайка», в якому вони поєднували казкових героїв зі статтями Конституції; «Книга-підказка» - гравці знаходили відповіді у книгах, «Дешифрувальник», за умовами якого необхідно було розгадати зашифровані слова, «Знавці рідної мови» та інші.
Переможці та активні учасники гри отримали прикраси з українською символікою та солодкі призи.





 

Квіти – землі окраса

16 червня 2015 року, бібліотекар Новопразької бібліотеки-філії №1 Сидоренко О.О.,  в шкільному оздоровчому таборі «Іскра», що діє при Новопразькій ЗШ№2 I-III ст.. ,провела квітковий калейдоскоп «Символіка квітів». Бібліотекар розповіла про квіти – супутників кожної людини, як їх використовували в побуті, кулінарії, косметиці. Зачитувались міфи, казки, легенди, перекази про них. Розповідала про цілющі властивості квітів. Присутні ознайомились з квітковим гороскопом, квітковим календарем, дізнались що, та чи інша квітка означає. На заході складалися прислів’я по темі, відгадувались загадки, розфарбовувались розмальовки. На закінчення заходу була представлена презентація книжкової виставки: «Квіти – землі окраса».
 



Майстер-клас в «Ромашці»



16 червня 2015 року, бібліотекар Ясинуватської бібліотеки-філії Хуторна Н.С., завітала до літнього оздоровчого табору «Ромашка», підготувавши майстер-клас по виготовленню рамок для фотографій з паперу. Діти активно приймали участь у виготовленні рамок для фото, всім було дуже цікаво  власноруч виготовити такі чудові речі. Учасники майстер-класу швидко опанували техніку виготовлення та мали в цьому неабиякий успіх.

Немає коментарів:

Дописати коментар