Шукати в цьому блозі

четвер, 11 червня 2015 р.


Літо книжкового кольору

8 червня 2015 року, працівники  центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського, завітали до оздоровчого табору «Барвінок» Протопопівської ЗШ. Для учнів початкових класів було проведено бібліолото «Літо книжкового кольору». Ведучою була Пеппі Довгапанчоха (бібліотекар ЦРБ Юнак О.М.), яка запропонувала малюкам літературну гру "Подумай-відгадай», аукціон «Казкова арифметика», та літературні піжмурки «Запитання з діжечок».
Учні старших класів взяли участь у турнірі ерудитів «Під парусом книги – до нових вершин», який включав у себе три блоки: літературний, математичний та спортивний. Команди хлопців та дівчат вгадували літературних героїв по ілюстраціям, пригадували улюблені твори та їх авторів, вирішували цікаві задачки, ребуси, малювали картини з математичних фігур, грали в ігри з м’ячем тощо. Змагання вдалося на славу. Діти отримали незабутні враження та купу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля. Книжковий Диво-світ

08 червня 2015р., працівники центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського, разом зі своїми  юними користувачами здійснили літературний круїз «Книжковий Диво-світ». Літературні вікторини-асорті «Чарівне королівство казок», «У світі головоломок, шарад та ребусів», учасниками яких були діти, викликали неабиякий інтерес. Вони  активно відповідали на питання, доповнювали речення та відгадували улюблених героїв і виявили неабиякі знання українського фольклору та кмітливість. Із задоволенням малеча переглянула книжкові новинки, журнали, грала в комп’ютерні та настільні ігри. На завершення зустрічі, діти ділилися своїми гарними враженнями про бібліотеку та висловили бажання відвідувати її постійно.
В гостях у Почитайка

4 червня 2015 року до центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського завітали учні 1-7 класів Новопразького НВК. Їх зустрічав веселий Почитайко та разом з бібліотекарями провів екскурсію по бібліотеці. Юні відвідувачі вперше переступили поріг районної бібліотеки , тому надзвичайна гостинність, цікаві розповіді, новий інтер’єр бібліотеки, світ дитячих книг, їх тематика зацікавили дітей. Бібліотекарі нагадали дітлахам  про правила користування книгами, бережне ставлення до них, та  показали  лялькову виставу «Поради лікаря Апчхи». Подорож в книжкове королівство


02 червня 2015р., працівники центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського, разом зі своїми  юними користувачами здійснили віртуальну подорож в «Книжкове королівство». Під час подорожі учасники вгадували героїв з відомих мультфільмів, та переглядали уривки улюблених казок. Діти з задоволенням ознайомились з новими періодичними виданнями та книгами.

Немає коментарів:

Дописати коментар