Шукати в цьому блозі

неділя, 14 червня 2015 р.


                 Молодь в бібліопросторі

10 червня 2015р.,  в Олександрійській центральній районній бібліотеці ім.. Д.І.Чижевського, для бібліотечних працівників району проведено семінар – практикум «Молодь в бібліопросторі: становлення. Розвиток. Творчість».
 Як зацікавити сучасного, молодого  читача, зробити бібліотеку яскравою, показати нестандартний зміст і форму, внести ауру новизни, створити ефективні засоби комунікації – учасники заходу дізнались під час низки нестандартних методичних заходів: бібліо–локації «Молодь і бібліотека: візуалізація оптимальної взаємодії», бібліографічного апргрейду «Інформаційне обслуговування молоді в реаліях сьогодення», огляду позитивних  практик бібліотек «Молодіжний бібліопростір on-line», воркшопу «Молодіжний biblio style», бібліотечна платформа «У колі творчих ідей».
       Під час бібліотечного шпацеру (прогулянки) «Альтернативні бібліотеки Львівщини», бібліотекарі району познайомились з процесами і результатами трансформації сучасних бібліотек, які бачила методист центральної районної бібліотеки під час участі в «Програмі професійних навчальних поїздок: вивчення досвіду провідних бібліотек України» від програми «Бібліоміст».
      В арт - майстерні «Творчий бібліотекар – творча молодь» бібліотекар Бандурівської бібліотеки-філії Власова В.А. провела майстер клас по виготовленню гердан з бісеру.
 З  творами сучасних українських письменників знайомились на літературному  фреші «Читаємо зі смаком». 
  Книжковими стежками літа

10 червня 2015 року до центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського завітали учні початкових класів Косівської ЗОШ. Для них бібліотечні працівники підготували конкурсно-розважальну програму «Книжковими стежками літа», ведучими якої були казкові герої: Пеппі Довгапанчоха , Червона Шапочка та Роні – дочка розбійника. Вони провели для дітей різноманітні конкурси на знання казок та їхніх персонажів.
Діти отримали масу задоволення і позитиву, гарно відпочили та активно провели свій вільний час.Літня казка в бібліотеці

09 червня 2015 року працівники центральної районної бібліотеки ім. Д.І. Чижевського для  учнів1-5 класів Олександрівської ЗОШ  провели літературно-розважальний квест «Літня казка в бібліотеці». Дві команди «Феї та ельфи» і «Казкарі» вирушили в подорож сторінками улюблених книжок. В казці «Принцеса на горошині» учасники квесту зустрілися з чарівною принцесою, яка запропонувала дітям цікаві конкурси: малеча спробувала себе у ролі головної героїні і вгадували скільки горошинок покладено на стільці; змагалася на вміння краще зробити ранкову зарядку. Попелюшці діти допомогли розібрати боби, а та навчила їх тримати рівновагу у грі «Втримай м’яча».Зовсім не  злий та сірий Вовк влаштував для команд змагання на спритність,винахідливість,кмітливість.Гра показала, що діти хочуть і вміють грати в командах, у них розвинена фантазія, винахідливість і заповзятливість, що практично кожен учасник квесту вміє поєднувати зусилля і застосовувати свої здібності і таланти.

Немає коментарів:

Дописати коментар