Шукати в цьому блозі

середа, 8 квітня 2015 р.


Здоровий спосіб життя – норма нашого буття

6 квітня 2015 року, до Всесвітнього дня здоров’я,  працівники відділу обслуговування дорослих та молоді центральної районної бібліотеки ім. Д. І. Чижевського, спільно із студентами училища культури, провели мультимедійний кліп-огляд «Заручники малих градусів. Енергетики – «панацея від здоров’я» .
В ході заходу, студентська молодь мала можливість ознайомитися із коментованою мультимедійною презентацією, присвяченою історії виникнення енергетичних напоїв, їх складу та впливу на молодий організм. Також присутні переглянули відеоролик «Енергетики убивають. Солодка дорога в нікуди», де було наведено лабораторні дослідження із впливу енергетиків на організм людини, які довели, що вживання енергетичних напоїв може призвести до згубних наслідків. Наостанок присутнім було дано пораду, за необхідності, вживати натуральні енергетики, серед яких чай, кава, женьшень, мед й дотримуватися здорового способу життя, адже наше здоров’я в наших руках. 
В полюванні на бестселер

2 квітня – в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена – відзначається Міжнародний день дитячої книги.
Цього дня центральну районну бібліотеку ім. Д.І. Чижевськоговідвідали учні 4-9 класів Куколівського НВК.Вони переглянули мультимедійну презентацію «Славетні українці – уродженці  Кіровоградщини» і більше дізналися про філософа та  літературознавця Дмитра Івановича Чижевського, письменника Володимира Винниченка, драматурга, актора та письменника Івана Карпенко - Карого, видатного фізика ІгораТамма, космонавта-винахідника Леоніда Попова.
Щоб краще познайомитисьз бібліотекою та її відділами бібліотекарі запросили дітей до участі у детектив-квесті «Полювання за бестселером». Учасникам змагання потрібно було знайти в приміщенні бібліотеки книгу Всеволода Нестайка «Неймовірні детективи». Діти, розділившись на дві команди,під керівництвом «директора Детективного Агенства» (Ольга Юнак) за допомогою підказок відгадували літературного персонажа, знаходили його в одному із відділів та виконували завдання, щоб отримати наступну підказку.
Вчитальному залі, їх зустріла героїня казки Г.Андерсона Герда(Світлана Боровська),яка виявилася справжнім детективом, бо змогла віднайти викрадену людину і разом з учасникамипроклала шлях до Палацу Снігової королеви за допомогою нитки дружби;  у відділі обслуговування дорослих та молоді на дітей чекав Сищик з Бременських музик (Тамара Бабіч),який перевіряв у майбутніх детективів зорову пам'ять, розташовуючи речові докази у певному порядку. Консультант по гарним манерам - Мері Поппінс( Людмила Кривченкова), зустрічала гравців квесту у відділі інформаційних технологій та навчала етикету. В книгосховищі бібліотеки разом із казковим злодієм Вовком (Олена Губа)юні сищикиплели із канцелярських скріпок аркан для полювання на здобич. Після всіх випробувань команди прийняли  участь в аукціоні підказок і з легкістю віднайшли книгу в «Бюро знахідок» у відділі обслуговування дітей.
Під час заходів всі діти отримали море яскравих вражень, заряд позитивних емоцій та багато корисної захоплюючої інформації.                                          
Немає коментарів:

Дописати коментар