Шукати в цьому блозі

середа, 4 березня 2015 р.

Засідання літературної студії «Паросток»

Події, які відбуваються зараз на Cході нашої держави, не лишають байдужими жодного громадянина України.
Саме тому, 27лютого 2015 року, засідання дитячо-юнацької літературної студії «Паросток», організоване центральною районною бібліотекою ім.Д.І.Чижевського, спільно з відділом освіти райдержадміністрації, було присвячене героям Небесної Сотні, українським військовим, добровольцям, волонтерам, які  відстоюють  свободу і територіальну цілісність нашої держави.
Бібліотечні працівники  познайомили присутніх з новими поетичними творами сучасних українських поетів, тема яких дуже близька зараз кожному українцю – тема війни, миру і патріотизму.
Студійці говорили про те, що  найзаповітнішою мрією кожної людини, в тому числі й дітей, залишається віра і надія у мирне небо, спокій та цілісність нашої держави. Своїми поетичними рядками вони також намагаються внести свою часточку у боротьбу за мир і спокій для нашої великої єдиної родини. Щиро й проникливо зачитували  свої поезії, присвячені Україні, воїнам, які боронять цілісність, свободу і незалежність нашої держави в зоні АТО, їх матерям, родинам. Щоб їх вірші змогло почути ширше коло  поціновувачів поезії, студійцям запропонували скористатися бібліотечною послугою «На поетичній хвилі»: створити аудіоподкаст (записати звуковий файл) та розмістити на сайті студії в мережі Інтернет.
По закінченню зустрічі бібліотекарі побажали юним поетам-початківцям віри в себе, у власні сили, наполегливості у досягненні мети та миру в Україні.Немає коментарів:

Дописати коментар