Шукати в цьому блозі

четвер, 12 березня 2015 р.


Українські жінки – велич нації

11 березня 2015 року бібліотекарі Олександрійської районної бібліотеки ім.Д. І Чижевського прийняли участь у ярмарці вакансій для інвалідів, яка відбулася у міськрайонному центрі зайнятості. Працівники бібліотеки презентували інформаційну годину «Українські жінки -державниці». Присутні ознайомилися із жінками, що ввійшли в історію як державні діячки. Серед них і правительки держави, видатні політики та діячі культури, а саме увагу приділили: Княгині Ользі, Анні Ярославівні( дочка Ярослава Мудрого), Роксолані, Л.Українці - письменниці, перекладачу та культурному діячу, Олені Степанівні - історику,громадському та політичному діячу. Славі  Стецько - політичній діячці. Слід зазначити, що після Революції Гідності до плеяди жінок -державниць зараховано: Тетяну  Чорновол, Ольгу Богомолець, Руслану Лижичко, Оксану Забужко та льотчицю Героя України, політичного в’язня Надію Савченко, яка є символом нескореного духу. Учасників ярмарку вакансій було інформовано про нові надходження літератури до фонду бібліотеки.


Слава Шевченка – слава України

09.03. 2015 року, у відділі обслуговування дітей центральної районної бібліотеки ім. Д.І. Чижевського, до 201-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, проведено Інтернет - репортаж «Слава Шевченка – слава України». Діти відвідали віртуальний музей Тараса Шевченка, переглянули інтерактивну екскурсію-гру «Шляхами Тараса Шевченка», познайомились з роботами учасників мистецької акції «Мій Шевченко». Бібліотекарі запросили дітей на майданчик творчості «Ілюструємо твори Кобзаря» та запропонували на власний вибір намалювати ілюстрації до улюблених поезій Тараса Шевченка.  
На згадку про спільну творчість в бібліотеці, діти фотографувалися з роботами, які їм вдалися найкраще.
Проведений захід став гарною можливістю для дітей розвинути свої таланти і здібності, глибше зрозуміти творчість великого Кобзаря – видатного майстра слова, поета і художника.


Немає коментарів:

Дописати коментар