Шукати в цьому блозі

середа, 25 лютого 2015 р.

Сучасна бібліотека як рушій
 соціально – економічного розвитку

  Нарада – семінар бібліотечних працівників району «Сучасна бібліотека як рушій  соціально – економічного розвитку» відбулася в центральній районній бібліотеці ім.Д.І.Чижевського.

        Директор Олександрійської РЦБС Н. М. Чуянова  проаналізувала роботу бібліотек системи за 2014 рік  та визначила  пріоритетні напрямки  діяльності на 2015 рік . Як працюють бібліотеки з дітьми знайомила завідуюча відділом обслуговування дітей Губа О.В., під час інформаційного огляду «Сучасна дитина в бібліотеці: сьогодення та перспективи на майбутнє».

                                     


Відео-літопис бібліотечних справ за минулий рік презентувала завідуюча відділом інформаційних технологій та електронних  ресурсів Кривченкова Л.І. Завідуюча організаційно-методичним відділом Левченко Н.І., під час консультації «Бібліотека та громада: єдині пріоритети на шляху трансформації», наголосила, що  бібліотека майбутнього – це установа, яка розуміє інформаційні потреби своєї громади, тож, для ефективного реагування на запити користувачів, бібліотекам потрібно змінювати свій формат. Бібліограф центральної районної бібліотеки Сторожко Н.В. навела приклади успішних локальних ініціатив, реалізованих українськими громадськими організаціями: «Як здійснювати зміни у місцевих громадах?».

                      

Як донести інформацію про проблеми бібліотек до влади, потенційних партнерів, грантодавців, використовуючи інструменти і методи адвокаційної діяльності орієнтувала методист Кан Л.І., під час методичних рекомендацій з елементами тренінгу «Адвокаційна діяльність бібліотек: залучаємо владу до бібліотеки».
                     

Досвідом налагодження ефективних зв’язків з засобами масової інформації поділилась бібліотекар Березівської бібліотеки-філії Зіненко А.М.
На закінчення заходу бібліотечні працівники під час панельної дискусії визначали формулу успіху сучасної бібліотеки.
https://www.youtube.com/watch?v=OSBlK_nIYOw

Немає коментарів:

Дописати коментар