Шукати в цьому блозі

середа, 18 лютого 2015 р.


І знов мені Афган наснився


17 лютого 2015 року, до 26-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану, в Олександрійській центральній районній бібліотеці імД.І. Чижевського проведено урок патріотизму « І знов мені Афган наснився».

Бібліотекарі відділу обслуговування дорослих та молоді, спільно із студентами училища культури, розповіли студентам  медичного училища причини та наслідки військових дій в Афганістані. За допомогою фрагменту із художнього фільму «9 рота»  показано страхіття Афганської війни.В кінці заходу присутні хвилиною мовчання згадали про тих, хто не повернувся з Афганської війни.
Романтичний вечір «Стріли Амура»

Незвичайний романтичний вечір під назвою «Стріли Амура» до Дня Святого Валентина підготували і провели працівники центральної районної бібліотеки ім.Д. І. Чижевського для учнів 6-9 класів Щасливської ЗОШ.
Учасникам заходу була запропонована цікава конкурсно-розважальна програма ведучими  свята Любов’ю  (Олена Губа) та Амуром (Світлана Боровська).  
Учні мали можливість поринути в історію свята, згадати легенду про римського священика Валентина. Також, присутні ознайомилися із традиціями святкування найромантичнішого свята року в різних країнах світу.
Родзинкою свята стали конкурси, в яких учасники показали свої інтелектуальні та творчі здібності. Дві команди  успішно справлялися із цікавими завданнями. За допомогою чотирьох підказок вгадували романтичних героїв із літературних творів, мультиплікаційних і художніх фільмів, співаків української естради.
Учасники    писали слово «Амур»  та малювали серце на макаронному виробі, наслідуючи приклад індійця Дипак Саяла, який  зумів 100 разів написати «Я тебе кохаю».
Хлопці з обох команд, на швидкість, виготовляли прикраси для дівчат із канцелярських скріпок.
Конкурсанти виявили неабияку кмітливість та винахідливість, почуття гумору та бажання перемогти , розміщуючи на повітряних кульках свої вітання з Днем св.Валентина.
Під час конкурсу «Фотосесія», учасники намагались показати все те добре, що є в душі, яке робить людину світлою, доброю, красивою, тобто, люблячою і такою, яку можна просто любити.
Наприкінці заходу діти підписали листівки – валентинки» українським солдатам,  в  яких бажали їм здоров’я, миру та скорішого повернення додому .
Естафету романтичного свята підхопили трохи згодом учні 1-4 класів. Разом з Амуром вони взяли участь у танцювально-ігровому марафоні.
Директор школи, Світлана Вікторівна Михайлова, гостинно запросила гостей до навчальних класів, в яких панує атмосфера творчості, добра та домашнього затишку. Амур кожному учневі намагався «настріляти» хороших оцінок, побажав вірних друзів та гарного настрою.Професійні перегони

12.02.2015 року працівники відділу обслуговування центральної районної бібліотеки ім. Д.І. Чижевського спільно з міськрайонним центром зайнятості провели ігрову програму «Професійні перегони» для учнів 9 класу Новопразького НВК.
Під час заходу, діти, беручи участь в різноманітних конкурсах, намагались зорієнтуватися та вибрати ту професію, серед безліч існуючих, яка допомогла б успішно подолати труднощі сьогодення, яка б відповідала їхнім нахилам, здібностям, побажанням , а також вибирати професію за формулою «Хочу - Можу – Треба».

Наприкінці зустрічі бібліотекарі побажали учням обрати собі в майбутньому ту професію, яка б приносила найбільшу користь людям, країні, давала змогу почувати себе потрібним, повноцінним і задоволеним своєю працею.

Немає коментарів:

Дописати коментар