Шукати в цьому блозі

вівторок, 24 лютого 2015 р.


Нас єднає рідна мова

21.02. 2015 року у відділі обслуговування дітей центральної районної бібліотеки ім. Д.І. Чижевського до  Міжнародного дня рідної мови відбулися змагання  «Нас єднає рідна мова». Кожен  відвідувач цього дня мав змогу взяти участь у мовознавчому двобої, який передбачав виконання різних завдань з української мови. Учасники відгадували загадки, з окремих слів складали прислів’я, промовляли на швидкість скоромовки, вставляли пропущені літери в слова, тощо. Кожен переможець двобою отримав в подарунок стрічку зі словами «Нас єднає мова».Сотня нескорених героїв

20 лютого 2015р., в день вшанування Героїв Небесної Сотні, в центральній районній бібліотеці ім.. Д. І. Чижевського проведено годину пам’яті « Не зорі падають із неба, зірки відходять в небеса»
Учасники заходу, студентська молодь, познайомилися з подіями Революції Гідності, які сколихнули весь світ, дізналися про патріотів, які ціною власного життя виборювали волю та незалежність України. Присутні переглянули відео про трагічні події на Майдані, в ході яких загинули сини і дочки нашої України. В кінці заходу проведено презентацію книжкової виставки «Небесна Сотня в вирій полетіла»Немає коментарів:

Дописати коментар