Шукати в цьому блозі

понеділок, 26 січня 2015 р.


Урок-реквієм «Їх, юних сміливців, лиш жменька була
 - із серцем зі сталі і духом з граніту»

    26 січня 2015 року до Дня пам’яті героїв Крут , працівниками відділу обслуговування ЦРБ ім. Д.Чижевського, спільно з вихователем гуртожитку медичного училища Танковською О.П. та студентами-практикантами  КВНЗ «Олександрійське училище культури», проведено урок-реквієм «Їх , юних сміливців, лиш жменька була - із серцем зі сталі і духом з граніту». Під час заходу бібліотекарі розповіли студентам про трагічні події 29 січня 1918 року в Україні. 300 українських юнаків – добровольців,  переважно студенти Київського Університету, Київського політехнічного інституту та учні старших класів київських гімназій, виступили на захист Української Народної Республіки і прийняли нерівний бій із майже п’ятитисячною армією більшовиків. Трагічна загибель юнаків стала символом патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну.

Урок-реквієм сприяв вихованню у молоді почуття патріотизму та шани до борців за незалежність України.Молодь. Здоров’я. Кар’єра

        22.01. 2015 року працівники відділу обслуговування центральної районної бібліотеки ім. Д.І. Чижевського спільно з  спеціалістами міськрайонного центру зайнятості провели годину відвертої розмови з елементами тренінгу «Здоров’я – запорука професійного успіху» для учнів 8-9 класів Цукрозаводського НВК.
Бібліотекарі знайомили  із поняттям  здоровий спосіб життя, наводили факти про згубний вплив алкоголізму, куріння, наркотиків на організм людини. Переконували учнівську молодь в тому, що саме  підтримка здорового способу життя не лише розширить коло вибору професій, а й дозволить  перебувати у добрій фізичній, а, відповідно, й розумовій формі, що є важливим для кар’єрного росту та досягнення професійного успіху.
 Під час профорієнтаційних ігор-вправ учнівська молодь  знайомилась з рядом професій, які вимагають від працівника хорошого зору, координації рухів, уміння швидко аналізувати ситуацію, приймати рішення тощо.

Година історичної правди 
« Соборність України – основа державності»
Відділ обслуговування дорослих та молоді спільно з медичним училищем підготували та провели годину історичної правди «Соборність України – основа державності» для студентів-медиків. В ході проведення заходу студентська молодь пригадала історичні події 22 січня 1919 року, коли було підписано Акт злуки.
  Виконання гімну України присутніми підкреслило патріотичний настрій, який панував на заході. Завдяки відео - кадрам студенти відчули гордість за український народ, котрий зумів стати єдиною нацією.


 День інформації  «Книга-Бібліотека-Читач»

15.01.2015 року  на базі  центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського відбувся День інформації  «Книга-Бібліотека-Читач» для  шкільних бібліотекарів району.
В ході заходу працівники районної бібліотеки презентували присутнім «ТОП-10 найкращих книг року» , краєзнавчу серію книг «Єлисаветградське коло»,  мультимедійні матеріали серії «Золоті сторінки  української культури», «Етнічна музика України» та інші. Широко була представлена палітра періодичних видань, які передплачені бібліотекою, а саме: офіційні видання, обласні, місцеві. Звернуто особливу увагу на фахові видання для бібліотечних працівників та  на науково-популярні видання, які стануть в нагоді при організації дозвілля. На розсуд аудиторії було також представлено мультимедійний  огляд  дитячої літератури для позакласного читання.Немає коментарів:

Дописати коментар