Шукати в цьому блозі

вівторок, 30 грудня 2014 р.
Вибір професії – вибір долі

Працівники Олександрійської центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського,  з 23 грудня по 25 грудня 2014 року,  провели цикл  Днів  інформації «Освіта: вимоги нової доби», для учнівської молоді.
Учні  9 класу Олександрійської гімназії-інтернату прийняли участь в діловій грі «Шукай свою професію». Учасники заходу  розширили своє уявлення  про світ професій, активізували пізнавальний інтерес  до процесу вибору професії. Цікавими та пізнавальними були профорієнтаційні ігри, кросворди, віртуальні подорожі.
24 грудня 2014 року, в продовження тематики Днів інформації, проведено тренінг для учнів 10 класу гімназії-інтернату «Людина і професія». Під час тренінгу старшокласники осмислювали  цілі  і планували  свою  діяльність в рамках майбутньої професії за допомогою тесту профорієнтаційної тематики, визначали професійно-важливі якості для різних  професій, грали в різноманітні ігри, які спрямовані на співпрацю в колективі, подолання труднощів, формуванню профорієнтаційної компетентності.
25 грудня 2014 року,  в  ЦРБ ім. Д.І.Чижевського відбулася презентація книжкової виставки «Вибір професії – крок у доросле життя», де учнівська молодь (користувачі бібліотеки) мали змогу ознайомитися з законодавчою базою з питань освіти, дізнатися про професії, які користуються попитом на ринку праці, про особливості ЗНО - 2015 та про онлайн-програму самопідготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
Немає коментарів:

Дописати коментар