Шукати в цьому блозі

середа, 24 грудня 2014 р.
« В український рідний край поспішає Миколай»


19 грудня 2014 року працівники центральної районної бібліотеки ім. Д.І. Чижевського спільно з районним Будинком культури завітали до вихованців Новопразької спеціальної школи-інтернату та Войнівського дитячого будинку «Перлинка», щоб подарувати надзвичайно гарне, наповнене душевним теплом та добротою свято « В український рідний край поспішає Миколай», на яке завітало багато героїв, що робили його цікавим та різнобарвним.
Разом з Зимою, діти складали віршики про Миколая, з Чортиком та Веселинкою грали в гру «Засели планету ялинками», з Бабою Ягою в гру «Снігова грудка». Переможцям красуня – Зима вручала солодкі призи від представників районного центру соцслужб та дитячі книжки, зібрані бібліотекарями в ході акції «Розкажу Миколаю, про що я читаю». А далі на малечу чекала зустріч з Миколаєм. Вони з радістю розповідали йому віршики, співали пісень, водили хоровод.
Діти отримали чимало яскравих вражень і задоволення від свята, яке вдалося напрочуд цікавим та колоритним. А найголовніше – отримали чимало подарунків та приємних сюрпризів.


Екскурсія по бібліотеці
для олександрівських  школярів


17 грудня 2014 року до центральної районної бібліотеки ім. Д.І. Чижевського завітали учні 2-6 класів Олександрівської ЗОШ. Працівники відділу обслуговування дітей провели екскурсію по бібліотеці. Діти ознайомилися з основними правилами користування книгою, уважно слухали розповідь про славетного земляка - Дмитра Івановича Чижевського. Із задоволенням переглянули книжкові новинки, журнали, пограли в комп’ютерні  та настільні ігри, складали пазли. На завершення зустрічі, діти поділилися своїми гарними враженнями про бібліотеку та висловили бажання відвідати її ще і під час літніх канікул.


Немає коментарів:

Дописати коментар