Шукати в цьому блозі

пʼятниця, 12 грудня 2014 р.


Біль душі під знаком – Чорнобиль

11.12.2014 року працівники відділу обслуговування дорослих та молоді центральної районної бібліотеки ім. Д. І. Чижевського провели годину-спогад «Біль душі під знаком - Чорнобиль» для студентів училища культури, присвячену Дню вшануванню учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
На зустріч було запрошено Щербинського Григорія Миколайовича-  учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, який розповів студентам про нелегкий час проведений на зруйнованому енергоблоці  та завдання, які були поставлені перед ліквідаторами.
 Учасники заходу мали можливість переглянути відеоролик «Як це було…»; також їх увазі була представлена  інсценівка вірша В. Бурім  «Чорнобиль-трава», в постановці студентів  училища культури  та пісня, у виконанні студента училища культури В. Марченка «Не спи, моя рідна земля». 
Зустріч закінчилася вшануванням загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання.

Як зустрічають Новий рік в різних країнах світу


11грудня 2014 року, працівники відділу обслуговування дітей центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського, для своїх користувачів провели новорічну Інтернет - мандрівку «Як зустрічають Новий рік в різних країнах світу». Діти разом з бібліотекарями «побували»у Франції, Великобританії, Болгарії, Японії, Індії та в інших країнах. Разом з таїландцями вони«милувалися» вогняним шоу, з  італійцями «писали» листа з побажаннями до Бабо Натале, з німцями «встрибували» зі стільця в Новий рік, з фінами «ворожили», щоб побачити своє майбутнє. Діти дізналися, як звати Діда Мороза в Австралії, Колумбії, Ісландії та інших країнах світу. В кінці заходу учасники поділились своїми мріями , в якій країні хотіли б відсвяткувати  Новий рік. 
Немає коментарів:

Дописати коментар