Шукати в цьому блозі

субота, 29 листопада 2014 р.


Бібліотека та сім’я – партнерство заради майбутнього

26 листопада 2014 року, бібліотечні працівники зібрались в читальній залі центральної районної бібліотеки на творчу лабораторію «Бібліотека та сім’я – партнерство заради майбутнього». Під час флеш-консультації «Сучасний погляд на стратегію співпраці бібліотеки та сім’ї», знайомства з досвідом  роботи по організації сімейного читання в бібліотеках України «Читаємо разом  в бібліотеці», перегляду постерної сесії «Сімейний бібліоформат», презентації  бібліографічного дрес-коду «Сімейне читання потребує підтримки», моделюючо-мотиваційної гри «Нетрадиційні форми роботи з батьками» отримали теоретичні знання, опанували навички  сучасних, ефективних форм роботи з сім’ями. Учасники творчої лабораторії прийняли участь в показовому  масовому заході, ток - шоу «Мудрість батьківської любові».

 

  


Реабілітація – за індивідуальною програмою

       25 листопада 2014 року до Міжнародного дня інвалідів відділом обслуговування дорослих та молоді районної бібліотеки ім. Д. Чижевського в  міськрайонному центрі  зайнятості проведено інформаційну годину «Реабілітація – за індивідуальною програмою». Безробітні з особливими потребами знайомилися з основними положеннями  концепції  Державної цільової програми "Медична реабілітація" на 2011-2015 рокидержавної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» на період до 2020 року. На закінчення заходу бібліотечні працівники презентували новинки літератури.
 Захисти себе від насильства

25.11.2014 року, працівники Олександрійської центральної районної бібліотеки ім. Д. І. Чижевського організували відеобесіду «Захисти себе від насильства», для людей, які перебувають на обліку в міськрайонному центрі зайнятості. Переглянувши відеоролик «Невидимі рани», присутні обговорювали види насильства, його причини та заходи, що попереджають насильство. Працівники бібліотеки розповсюдили буклети з інформацією про місцезнаходження  реабілітаційних центрів, служб  для тих, хто постраждав від насильства. 

 


33 весна у ХХ сторіччі

21 листопада 2014 року бібліотекар дитячого відділу Новопразької центральної бібліотеки-філії Підлубна Т. М. разом з бібліотекарем шкільної бібліотеки Просяник І. Б. провели  годину історичної правди «33 весна у ХХ сторіччі» для учнів 6-х класів НВК.
Інна Борисівна у стислій формі повідомила дітям про головні причини виникнення найжахливішої за перебігом подій трагедії.
Тетяна Миколаївна розповіла про голодомор мовою фактів, закон «п’яти колосків» та ознайомила із свідченнями очевидців-земляків.
Не аби як вразила присутніх книжкова виставка «Чорні сторінки історії: 1932-1933…» , стіл – на якому коровай, розламаний на частини, колоски у горщику, свічки обгорнуті траурною стрічкою, гілочка зеленого барвінку, чорна хустка.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх, хто страждав і помер під час великого Голодомору та пом’янули всіх загиблих шматочками чорного хліба.  

      

Немає коментарів:

Дописати коментар