Шукати в цьому блозі

середа, 26 листопада 2014 р.Тиждень профорієнтації
20.11.2014 року,  працівники відділу обслуговування дітей  центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського, спільно з Олександрійським міськрайонним центром зайнятості провели змагально-розважальну гру «Професій різних є багато, школярикам про них слід знати», в рамках тижня профорієнтації, який проходив в Цукрозаводському НВК.


  Сформувавши дві команди, учні 7 та 8 класів називали та запам’ятовували професії на певні букви алфавіту, з’ясовували, як професії взаємодіють між собою, змагалися, хто правильніше розподілить знаряддя праці між представниками різних професій. Беручи участь у рухливих іграх, школярі демонстрували представників певних професій та особливості їх роботи.
Учні із задоволенням брали участь у рольових іграх, виконували веселі завдання,  із захопленням розповідали про відомі їм професії та ділилися своїми маленькими таємницями про вибір майбутньої професії.

Казка для доньки і сина

20.11.2114 року,  працівники відділу обслуговування дітей центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського,  до всесвітнього Дня дитини  провели засідання сімейного клубу «Світ родини». Цього вечора  члени клубу зібрались в бібліотеці, щоб взяти участь у конкурсі  для батьків «Казка, придумана для доньки і сина». На вогник до малечі  та їх тат і мам завітав казковий персонаж  Зайчик. Він загадував присутнім загадки і весь вечір розважав дітлахів.

 Кожна сім’я представила на розсуд глядачів казки, які в їх родині розповідають своїм дітям.   Сім’я Боровських показала лялькову виставу «Колобок на новий лад»,  сім’я Кізілових розповідала казку про маленького хлопчика Назарчика. Лялькову виставу «Казка про несміливого зайчика» показала сім’я Юнак. Сім’я Мірзоєвих розповідала азербайджанську казку про Фатіму.
Під час заходу  дорослі та діти ділились позитивними емоціями, приємними враженнями та захопленнями!

Родинне свято з конкурсами, розвагами та частуванням  видалось на славу, всі учасники лишились задоволеними і планують брати участь в наступному засіданні сімейного клубу.
Немає коментарів:

Дописати коментар