Шукати в цьому блозі

середа, 8 жовтня 2014 р.

Бібліотечне краєзнавство в культурному просторі району.

01 жовтня 2014 року, адміністрація центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського та організаційно-методичний відділ ЦРБ провели районний зональний семінар-практикум «Бібліотечне краєзнавство в культурному просторі району: сучасний стан та перспективи розвитку», на базі Олександрівської бібліотеки-філії.

Гостинно зустрічали на ганку сільського будинку культури учасники художньої самодіяльності на чолі з сільським головою. 

Семінар відкрила директор ЦРБ Чуянова Н.М. З теплими словами вітання на Олександрівській землі звернулась до учасників семінару сільський голова Ніколенко Т.Б. Розповіла цікаві факти з минулого та сучасного життя села. Бібліотеку презентувала завідуюча В.Я.Жовтоножко.Учасники прослухали консультації та методичні поради «Краєзнавча діяльність бібліотеки: нові тенденції, традиційні цінності», «Бібліотечне краєзнавство - сходинка до виховання особистості», «Краєзнавчий бібліотечно-інформаційний сервіс в умовах інформаційного суспільства», «Туризм, як один із інноваційних напрямків в діяльності бібліотеки».

Прийняли участь в показовому масовому заході, краєзнавча світлиця «Душа на полотні», платформі генерації ідей «Краєзнавчий Бібліо - PR», в інтерактивній грі «Дерево побажань».


Немає коментарів:

Дописати коментар