Шукати в цьому блозі

четвер, 16 жовтня 2014 р.

Коли я чую українське слово…

16 жовтня 2014 року в приміщенні Новопразької центральної бібліотеки-філії відбулася зустріч учнів 9-б та 10-а класів ЗО спеціальної школи-інтернат І-ІІ ст. (вихователь Матяш В.В.) у літературній вітальні початківців, яка мала назву «Коли я чую українське слово».

На заході презентувався збірник «Молоді голоси», куди ввійшли твори талановитої юні дитячо-юнацької студії «Паросток». Кілька авторів – із Нової Праги. З їхніми творами познайомили учні НВК (Гекало Володимир, Поліщук Настя, Атанова Ліля). 

Про творчість поетів-початківців, що навчаються в ЗОШ№2 розповіла шкільний бібліотекар цієї школи Бойченко Тетяна Федорівна, яка подарувала бібліотеці збірочку віршів  Олени Крячко «Степові дзвіночки». Про своє відношення до поетичного слова, про осінній настрій говорили поетичними рядками десятикласниці ЗОСШ-інтернату І-ІІст. Дробоцька Тетяна та Дємакова Надія.


Завідуюча Новопразькою бібліотекою-філією Бутко Л.В. провела з учасниками зустрічі літературну вікторину. По закінченні присутні познайомилися з матеріалами виставки «Дотик до поезії юних». 

Немає коментарів:

Дописати коментар