Шукати в цьому блозі

середа, 1 жовтня 2014 р.

Україна читає дітям!

30 вересня 2014 року, в центральній районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського відбувся День відкритих дверей «Бібліотек@ - світ інформації, гармонії та творчості» з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек. Працівники відділу обслуговування дітей  організували і провели зустріч в рамках Національного проекту «Україна читає дітям» для учнів 8класу Олександрійської гімназії - інтернат з Олександром Яшним, керівником народного театру малих форм «Консенсунс» Олександрійського районного Будинку культури, лауреатом ІІІ ступеня ХХІІІ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців ім.. Т.Г.Шевченко.


Олександр Сергійович зачитав уривок зі своєї улюбленої книги дитинства «Пригоди барона Мюнхаузена» Ерік Распе. Розповів про участь у конкурсі, який проходив в м. Київ та про Міжнародне свято літератури та мистецтв «Лесині джерела» і VІІІ Всеукраїнський конкурс виконавців художнього слова ім. Лесі Українки, який відбувся в цьому році на Житомирщині та учасником, якого він став.


Діти задавали запитання про його роботу в театрі, про улюблені книжки, літературні вподобання, на які у гість із задоволенням відповідав. На кінець зустрічі Олександр Сергійович декламував вірш Тараса Григоровича Шевченко «Розрита могила», який приніс йому перемогу на конкурсі та подарував дітям книги.

Немає коментарів:

Дописати коментар