Шукати в цьому блозі

пʼятниця, 5 вересня 2014 р.

Сільська бібліотека-центр громадських ініціатив

   В  рамках  реалізації районної програми «Креативність. Натхнення. Професіоналізм -  стратегія успіху сільської бібліотеки» в читальній залі центральної районної бібліотеки  проведено  стажування бібліотечних працівників на тему: «Сільська бібліотека-центр громадських ініціатив». 
   Під час консультації «Участь бібліотек у розвитку місцевої громади»,  методичних  рекомендацій з практичним  ознайомленням «Сільська бібліотека – інформаційна платформа розвитку громади», методичних порад з елементами тренінгу  «Бібліотека та громадська організація: спільний шлях до успіху» учасники заходу опановували теоретичні  знання і практичні навички  про створення  моделі сучасної бібліотеки не лише орієнтованої на потреби громади, а й активного учасника  її розвитку. 
   Під час практичних занять, бібліотекар Березівської бібліотеки-філії  Зіненко А.М., поділились з колегами  власним досвідом   створення і реєстрації громадської організації. Поділившись на групи, бібліотекарі розробляли стратегію перетворення  звичайної бібліотеки на центр громадської активності.

Немає коментарів:

Дописати коментар