Шукати в цьому блозі

четвер, 3 липня 2014 р.

«Є Конституція - є міцна, незалежна держава»

Напередодні Дня Конституції України, 27 червня 2014 року, спільно з міськрайонним управлінням юстиції в  центральній районній бібліотеці ім. Д. І. Чижевського проведено  засідання круглого столу на тему: «Є Конституція - є міцна, незалежна держава», бо саме Конституція несе в собі головну надзвичайно цінну і гуманну ідею про те, що держава функціонує для людини. Досвід усіх років незалежності України засвідчив, що Основний Закон потребує доопрацювання, щоб відповідати сучасним вимогам і потребам кожного громадянина. 
Тож, під час круглого столу, відбулося громадське обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України». З роз’ясненням основних змін до Конституції України та питання децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування виступила Зарніцька Ю.В. – головний спеціаліст відділу організаційно-правового забезпечення міськрайнного управління юстиції.
 Обговорення було жвавим і конструктивним, зокрема власними думками із зазначених питань поділилися художній керівник районного будинку культури Шоколова Т.С., завідуюча Приютівською бібліотекою-філією Солдатенко Н.В., завідуюча Ізмайлівською бібліотекою-філією Сироватка О.М., бібліотекар Войнівської бібліотеки-філії Дячук М.В.
Також оформлено тематичну поличку з матеріалами щодо роз’яснення відповідних питань круглого столу.        Учасники заходу, а саме, працівники культури, підтримали необхідні конституційні зміни, направлені на децентралізацію влади та реформування  місцевого  самоврядування.

1 коментар:

 1. Дорогие коллеги! Принимайте блогерскую награду – Liebster Blog Award.
  Это награда, которая дается блогером другому блогеру за проведенную работу в блоге. Подробности в нашем блоге.
  Поздравляем с наградой!
  Успехов и признания от Ваших читателей!
  НАШ БЛОГ: http://biblioovruch.blogspot.com

  ВідповістиВидалити