Шукати в цьому блозі

четвер, 15 травня 2014 р.

Зустріч з митцями слова Кіровоградщини

14 травня 2014року, в Олександрійському районному будинку культури, письменники і поети Кіровоградщини зустрілися з творчою інтелігенцією, бібліотечними та клубними працівниками, старшокласниками шкіл району, студентами вищого училища культури.
Цим заходом започатковано цикл зустрічей з творчою інтелігенцією на Кіровоградщині, присвячених Року Шевченка в Україні.

Артем Луценко

На зустрічі лунали рядки з нової збірки молодих поетів Кіровоградщини “До баррикади”, з нової книги видатного кіровоградського краєзнавця Юрія Матівоса “Тарасові шляхи Приінгулля”. Учасникам вдалось почути та поспілкуватись з головою Кіровоградської обласної організації Національної спілки письменників України Василем Бондарем, поетом і прозаїком Анатолієм Загравенко, поетами Василем Левицьким, Артемом Луценком, Романом Любарським.

 Анатолій Загравенко

 Після заходу автори подарували Олександрійській центральній районній бібліотеці ім. Д. І. Чижевського та Новопразькій центральній бібліотеці-філії нові видання, які не були раніше відомі олександрійським читачам: Юрія Матівоса “Тарасові шляхи Приінгулля”, Василя Бондаря “Камінь від хандри”, антологію сучасної молодіжної кіровоградської поезії “Гра в поетів”. На книгах, автори залишили особисті дарчі написи читачам бібліотеки.

Василь Левицький

Зустріч дала змогу всім присутнім доторкнутися до  світу красного письменства, та познайомитись з цікавими фактами про перебування Тараса Григоровича Шевченка на Кіровоградщині.
Щиро дякуємо за подарунок та маємо сподівання на майбутню співпрацю та нові зустрічі з митцями нашого краю.

Гра в поетів. Антологія молодіжної кіровоградської поезії / укладач К. Поліщук .- Кіровоград: Мавік, 2013 .- 120с.


«Гра в поетів» - антологія молодіжної кіровоградської поезії. Амбітність, перспективність, протест - це те, що характеризує як поезію, вміщену у збірник, так і поетів, так і, по-суті, саму книжку. Адже вона є незалежним проектом молодих кіровоградських людей, які до своїх щоденних ролей та безперервних ігор додали ще одну роль-гру - гру в поетів.

Матівос Юрій
Тарасові шляхи Приінгулля / Ю. Матівос .- Кіровоград: Видавець Лисенко В. Ф., 2014 .- 184 с.Нову книгу відомого краєзнавця Юрія Матівоса склали публіковані в періодиці нариси, наукові дослідження про перебування Тараса Шевченка на землях теперішньої Кіровоградщини, про зв'язок відомих постатей вітчизняної та світової історії, культури, літератури, що торкнулись Шевченкової долі, його творчості - із краєм на Приінгуллі.

Бондар Василь
Камінь від хандри: книга прози / В. Бондар - К.: Ярославів Вал, 2013 .- 384 с.: іл.


Василь Бондар, мабуть, останній селянський письменник. Ідеться не так про сюжетику, як про авторську оптику в баченні світу. Про морально-етичний знаменник його прози.

До речі, прози духовно пластичної, з яскравою стилістикою і соціальною гостротою.

1 коментар:

  1. Доброго Вам дня! Дуже гарний захід. Бібліотека повинна рекламувати своїх письменників та поетів.

    ВідповістиВидалити