Шукати в цьому блозі

пʼятниця, 25 квітня 2014 р.

Знайомство з першою книгою для малечі починається з казки. Ще не вміючи читати, діти слухають казку з батьківських уст. Перші книги ведуть  малюків в країну див та чарів. Тож в рамках проекту Всеукраїнського тижня дитячого читання та до Всесвітнього дня книги Бандурівська бібліотека-філія організувала для діток дитячого садка  літературні посиденьки «Казка в гості завітала».  

Бібліотекар В.Власова розповіла про те, як народжуються казки, кого в них висміюють (боягузів, злих і жадібних персонажів), а кого славлять (сміливих, добрих, справедливих героїв). Малюки із захопленням вслухалися в розповідь про те, які є в бібліотеці нові та кольорові дитячі книжечки, в яких є дуже багато цікавих історій, чарівних казок та веселих пригод.

А літературні конкурси, ігри, вікторини нікого не залишили байдужими. Цікавою була гра «Впізнай з якої казки?», де діти відгадували казку за ключовими предметами, що нагадували її назву.  Малеча розгадувала загадки та ділилася своїми враженнями про своїх улюблених казкових героїв. Весь захід пройшов у формі захоплюючої гри, де діти  виявили свої знання про казки. А на завершення бібліотекар побажала всім дітям стати активними читачами бібліотеки, адже з книгою цікавіше жити.

Немає коментарів:

Дописати коментар