Шукати в цьому блозі

пʼятниця, 18 квітня 2014 р.

«Право на соціальний захист і достатній життєвий рівень» (для осіб перед пенсійного віку).

18 квітня 2014 року, у Войнівській бібліотеці-філії, відбувся круглий стіл «Право на соціальний  захист і достатній  життєвий рівень» (для осіб перед пенсійного віку).


 Захід відбувся в рамках реалізації Олександрійським гендерним інформаційним центром, спільно з центральною районною бібліотекою ім. Д.І.Чижевського, проекту - «Інформуючи – захищаємо!», мета якого, сприяння подоланню правової інформаційної ізоляції соціально-вразливих  категорій населення в сільській місцевості.
На початку заходу цільовій  групі проекту (люди перед пенсійного віку) було презентовано проект «Інформуючи – захищаємо!».
Тренер Сторожко Н. В. розповіла присутнім про проблему працевлаштування людей після 40 років. Запрошені переглянули відео «Де працювати людям за 40», дізналися про працевлаштування осіб перед пенсійного віку, про те, що підвищує конкурентоспроможність осіб перед пенсійного віку на ринку праці.
Також озвучено інформацію про ваучери, за якими особи старше 45 років можуть пройти підвищення кваліфікації, перепідготовку, спеціалізацію за різними професіями, умови отримання таких ваучерів.

Петренко М.П., головний спеціаліст відділу з призначення пенсій  Управління пенсійного фонду в м. Олександрія та Олександрійському районі розповіла присутнім про трудові пенсії, розміри пенсій, та особливості вікових меж для виходу на пенсію.
Яркова М.П., завідувач сектору Управління соціального захисту  населення Олександрійської РДА, озвучила інформацію про призначення  соціальних виплат особам, які не мають необхідного страхового стажу для призначення пенсій.
На прохання присутніх спеціаліст також розповіла про надання субсидій жителям сільської місцевості (документи для призначення, умови призначення).
Сторожко Н.В., тренер ОГІЦ, продемонструвала присутнім презентацію «Інформаційні ресурси Інтернет на допомогу громаді».
Присутні отримали буклети «Людям перед пенсійного віку про їх права та обов’язки», «Втратив роботу, що далі?», «Орієнтуємо на само зайнятість», «Служба зайнятості – жінкам», «Як утриматися на новій роботі», «Про видачу ваучерів».
Присутні підвищили свою правову обізнаність щодо своїх прав, пільг, отримали вичерпні відповіді від спеціалістів структурних підрозділів райдержадміністрації щодо соціального захисту, ознайомилися з роботою інформаційного  центру доступу до публічної інформації «Влада – Бібліотека - Громада».

Цьома Л.Б., Кліпачевська Л.А., Нощенко К.М., Самойленко Ю.В. отримали фахові консультації спеціалістів.

Немає коментарів:

Дописати коментар