Шукати в цьому блозі

четвер, 6 березня 2014 р.

Ліцей справжніх принцес

4 березня 2014 року, працівники відділу обслуговування дітей центральної районної бібліотеки ім. Д.І. Чижевського, до Міжнародного жіночого дня провели навчальні та розважальні майстер-класи в «Ліцеї справжніх принцес», для своїх юних користувачок. 

На багато чисельні прохання дівчаток, студентка Олександрійського училища культури ВОСТРІКОВА АННА, провела майстер-клас по створенню святкових зачісок. Треба тільки бачити, як чудовим чином кожна дівчинка, прямо на очах перевтілюється у маленьку принцесу – як тримає голову із зачіскою, розправляє плечі, змінює осанку, посміхається, лагіднішає.


З творчим піднесенням, натхненням, захопленням і старанністю юні леді працювали над виготовленням браслетів дружби з різнокольорових стрічок, якими потім із задоволенням обмінялися.


Також був проведений майстер-клас по складанню серветок. Бібліотекарі, які його проводили, звернули увагу присутніх на історію сервірування столу, для чого використовують серветки, як правильно ними користуватися. Практична частина складалася з показу складання різних видів серветок (жабо, шапка кардинала, зірка, чобіток, жакет). Дівчатка навчилися гарно складати серветки, використовуючи різні техніки та були задоволені отриманим результатом своєї роботи.Учасниці заходу не помітили, як швидко сплив час зустрічі. На закінчення МИРОСЛАВ ЦАРЕВСЬКИЙ, дипломант ІІІ ступеню районного фестивалю-конкурсу сучасної естрадної пісні «Зірковий мікрофон», привітав присутніх зі святом і виконав власну пісню. Кожен з присутніх, під час спілкування, отримав масу позитивних емоцій, нових знань та навичок, а щирі посмішки підтримували атмосферу дружби та святкового настрою.

Немає коментарів:

Дописати коментар