Шукати в цьому блозі

понеділок, 24 березня 2014 р.

Розпочався Всеукраїнський тиждень дитячого читання

21 березня 2014 року, в Олександрійській центральній районній бібліотеці ім. Д. І. Чижевського відбулося урочисте відкриття Тижня дитячого читання. На свято книги «На гостини до книжкової родини» в бібліотеці  зібралося багато юних читачів. 

Бібліотекарі привітали всіх з початком книжкового тижня, розповіли про роль книги і важливість читання у житті людини. В цей день юні користувачі бібліотеки взяли участь у літературних вікторинах, віртуальних мандрівках. Для них було презентовано книжкові виставки: «Веселі повчання від А до Я», «Багата палітра сучасної української дитячої книги». 

В рамках Національного проекту «Україна читає дітям» для учнів 7-А класу Олександрійської гімназії - інтернат бібліотечними працівниками було організовано зустріч з художницею, викладачем Олександрійської художньої школи, Микитою Світланою Василівною. Вона розповіла дітям про свої улюблені дитячі книги та зачитала уривок з книги Кира Буличова «Дівчинка з Землі». Світлана Василівна презентувала виставку своїх робіт, що проходить в бібліотеці.  

Немає коментарів:

Дописати коментар