Шукати в цьому блозі

вівторок, 4 березня 2014 р.

Як отримати фінансову допомогу на дітей? (для одиноких матерів з дітьми).

04 березня 2014 року, на базі Войнівської сільської ради, відбувся захід – відео-поради «Як отримати фінансову допомогу на дітей» (для одиноких матерів з дітьми).

Захід відбувся в рамках реалізації Олександрійським гендерним інформаційним центром, спільно з центральною районною бібліотекою ім. Д.І.Чижевського, проекту - «Інформуючи – захищаємо!», мета якого, сприяння  подоланню  правової  інформаційної ізоляції соціально-вразливих  категорій населення в сільській місцевості.
На початку заходу учасникам було презентовано проект «Інформуючи - захищаємо», з якого вони дізналися про мету та завдання проекту, про його реалізацію на території Олександрійського району.

Цільова група проекту переглянула відео-поради «Соціальний компас» (Соціальний захист одиноких матерів) від Міністерства соціальної політики України, а також слайдову презентацію «Інформаційні ресурси мережі Інтернет на допомогу громаді», в якій подано інформацію про веб-ресурси органів державної влади, правові та громадські організації в сфері соціального захисту населення, про віртуальну службу правової допомоги для жінок, яка почала працювати нещодавно, про Портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Тренер ОГІЦ Сторожко Н.В. зупинилася на основних положеннях законодавства щодо соціального захисту одиноких матерів в Україні, а саме, хто має право на таку допомогу, в які органи звертатися за допомогою, як оформити необхідні документи, для призначення допомоги на дітей одиноким матерям, її розміри та умови припинення виплати допомоги.


На заході була присутня Сперисенко Діана Борисівна, психолог районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Олександрійської РДА, яка цікаво та доступно надала присутнім психологічні поради «Як підвищити  самооцінку та бути впевненим у своїх силах».

Кожний учасник засідання отримав буклет «Допомога на дітей одиноким матерям».

Немає коментарів:

Дописати коментар