Шукати в цьому блозі

четвер, 16 січня 2014 р.

Шевченко – явище незбагненне. Засідання літературної студії "Паросток"

15.01.2014року в Центральній районній бібліотеці ім. Д. І. Чижевського відбулося засідання дитячо-юнацької літературної студії «Паросток» на тему «Шевченко – явище незбагненне», присвячене 200- річчю від дня народження  генія України  - Тараса Григоровича Шевченка.

Почесними гостями студійців були: заступник голови районної державної адміністрації Ольга Іванівна Анісімова-Шило і начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ольга Анатоліївна Коріненко.
Засідання студії відкрила заступник голови Олександрійської районної державної адміністрації Ольга Іванівна Анісімова-Шило.

«Знову і знову переконуюся в тому, що наші діти знають Шевченка, люблять Шевченка – говорить Ольга Іванівна – Дійсно, Шевченко – явище незбагненне, адже, з року в рік, його твори читають і вивчають різні покоління. Творчість великого Кобзаря настільки актуальна сьогодні, життєво пов’язана з нашим сьогоденням, що не захоплюватись ним не можливо».
В’ячеслав Гаврилович Колєсніков, незмінний керівник дитячо-юнацької літературної студії «Паросток», зазначив: «Поезія Великого Кобзаря й досі викликає в людей почуття гордості й захоплення своєю красою, силою слова та народною мудрістю. Творчість Тараса Шевченка нікого не може лишити байдужим, а особливо нашу молодь. Тому слова відомого письменника та критика Євгена Сверстюка про те, що “кожне покоління шукатиме живих джерел слідами Шевченковими” є дійсно правдивими».

Віта Вікторівна Симоненко, методист з гуманітарних дисциплін районного відділу освіти, наголосила на тому, що творчість Шевченка має не тільки літературно-мистецьке, а й величезне суспільне значення, і є завжди актуальною.
Наталія Анатоліївна Бугайова, вчитель української мови та літератури Новопразької ЗОШ №2, презентувала проект «Останнім шляхом Кобзаря», в якому розповіла присутнім  про дослідницьку роботу учнів її школи.

Невід’ємною частиною зібрання стало обговорення студійцями творів Кобзаря. Справжню насолоду одержали всі присутні  від декламування віршів Шевченка та власних поезій членів дитячо-юнацької літературної студії.
На завершення зустрічі Ольга Анатоліївна Коріненко висловила впевненість в тому, що через декілька років кожен з студійців матиме власну збірку творів та побажала юним початківцям натхнення та творчих злетів.

Немає коментарів:

Дописати коментар