Шукати в цьому блозі

понеділок, 16 грудня 2013 р.

Засідання жіночого клубу «Чарівниця»

12.02.2013 року в читальній залі Олександрійської центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського відбулося чергове засідання жіночого клубу «Чарівниця». Цього разу гостями бібліотеки були студенти ІІІ курсу Олександрійського училища культури зі своїм викладачем – завідуючою заочним відділенням Піскун Н.О. 

Вітала учасників зібрання директор бібліотеки Чуянова Н.М., яка розповіла про мережу бібліотек району, основні напрямки їх діяльності, оснащення сучасною комп’ютерною технікою, Інтернет-ресурси, про проектну діяльність бібліотек та її значення для користувачів, познайомила присутніх зі здобутками та досягненнями районної бібліотеки та бібліотек-філій. Студенти та працівники бібліотеки, випускники минулих років, в атмосфері невимушеного спілкування ділилися спогадами про навчання в училищі, згадували своїх викладачів, розповідали про своє студентське життя. Творче спілкування, обмін досвідом, знайомство з кращими здобутками студентів та бібліотекарів  - стало основою  цієї зустрічі.

Демонстрація відеороликів, слайдів, фотоматеріалів та їх коментарі надавали спілкуванню «за круглим столом» особливої емоційності.

Додали атмосфери святковості поетичні рядки, з хвилюванням прочитані студентками ІІІ курсу Юліїєю Біркою і Анастасією Колос.
Зустріч завершено, вже пролунали прощальні слова, проте присутні не поспішали  розходитись, розмова тривала, адже питань, які хочеться обговорити, проблем, які необхідно вирішити, у бібліотеки сьогодення дуже багато, і вирішувати їх саме їм – майбутнім бібліотекарям, які сьогодні навчаються в Олександрійському училищі культури.

Немає коментарів:

Дописати коментар