Шукати в цьому блозі

середа, 18 грудня 2013 р.

«Україна читає дітям»

16 грудня 2013 року, в рамках Національного проекту «Україна читає дітям», відбулася зустріч учнів 8-9 класів Червонокам’янскій ЗШ з фахівцем із соціальних робіт районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ігорем Леонідовичем Тимченко, організована працівниками Червонокам’янської бібліотеки-філії.

Ігоря Леонідовича Тимченка знають не лише як молодого перспективного спеціаліста, а й як талановиту людину, дипломанта ІІ ступеню районного фестивалю-конкурсу «Зірковий мікрофон – 2013» та першого студійця дитячо-юнацької літературної студії «Паросток», що діє при Олександрійській центральній районній бібліотеці ім. Д.І.Чижевського. 

Діти з великим зацікавленням слухали розповідь гостя про його дитячі роки, про свої поезії, які писав в дитинстві, про книги, які мали неабиякий вплив на життя.Ігор Леонідович відповів на запитання дітей, зачитав уривки зі своїх улюблених дитячих книжок. Насамкінець, гість побажав присутнім швидше визначитися зі своїми прагненнями і сміливойти до мети. Звичайно ж, завжди з книгою.

Немає коментарів:

Дописати коментар