Шукати в цьому блозі

вівторок, 1 жовтня 2013 р.

Засідання клубу "Ветеран" до дня партизанської славиСеред низки заходів, присвячених вшануванню пам’яті учасників партизанського руху, вирізняється засідання клубу «Ветеран», яке відбулося у приміщенні центральної районної бібліотеки. На зібранні були присутні перший заступник голови Олександрійської райдержадміністрації Сергій КОРЕНЮК, заступник голови РДА Ольга АНІСІМОВА-ШИЛО, голова ради районної організації ветеранів України Олександр ГОЛУБ, голова громадської ради при РДА Володимир Ткаченко, представники установ та організацій району.
Учасники засідання згадали історичні аспекти партизанського руху на Олександрійщині. Поіменно були згадані активісти партизанських з’єднань, які боролися з фашистськими загарбниками на землях міста і району.
Сергій КОРЕНЮК наголосив: «Сьогодення вимагає не тільки вшанування ветеранів, які живуть серед нас, пам’яті про тих, кого вже немає в живих; першочергове наше з вами завдання - донести до сучасників та наступних поколінь правдиві відомості про події тих часів, розширити нашу інформаційну та пропагандистську роботу». Також, під час свого виступу, Сергій Юрійович високо оцінив діяльність ветеранської організації району та особистий вклад її очільника О. М. ГОЛУБА.

Протягом засідання клубу «Ветеран» було обговорені питання патріотичного виховання школярів, проведення заходів, направлених формувати у підростаючого покоління повагу до історії рідного краю, історичного досвіду українського народу.
Немає коментарів:

Дописати коментар