Шукати в цьому блозі

вівторок, 1 жовтня 2013 р.

Бібліотечна творча майстерня11 вересня 2013 року в Олександрійській центральній районній бібліотеці ім. Д.І.Чижевського,  з метою надання методичної та практичної допомоги, працівниками  Кіровоградської обласної юнацької бібліотеки ім. О.Бойченка проведено заняття виїзної творчої майстерні на тему «Бібліотечне обслуговування, як фактор соціалізації молоді» для бібліотечних працівників Олександрійського району.

Відкрила заняття директор РЦБС Чуянова Н.М, познайомила присутніх з  темами консультацій, які було визначено в  період підготовки заходу.
Консультації надали: Савенко Л.М. – директор Кіровоградської ОЮБ ім. О. Бойченка  - «Позитивний імідж сільської бібліотеки. Як його створити?»; Кісельова О.М. – завідувач науково – методичного відділу Кіровоградської ОЮБ ім. О. Бойченка «Інноваційні форми і методи роботи»; Твердоступ Р.М., завідувач відділом популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді – «Сучасний літературний процес та популяризація української літератури», Полякова О. О., завідувач сектором соціокультурної діяльності « Бібліотека - центр активності громадськості на селі», Ткаченко С.Є., завідувач відділом абонементу «Індивідуальна робота бібліотеки з молодими користувачами. Вивчення запитів і інтересів користувачів».

Немає коментарів:

Дописати коментар