Шукати в цьому блозі

вівторок, 21 травня 2013 р.

Родинні таланти ОлександрійщиниНемає річки без джерела, дерево не зросте без коріння, а людина не може жити без свого роду, рідної землі, Батьківщини. Кожен з нас зростає, як гілка, на родинному дереві. Саме у родині формуються найголовніші цінності життя — праця, доброта, вірність, любов, милосердя. Сім'я з нами завжди поруч, це цілий світ неповторних звичаїв, традицій, уподобань. Нещодавно ми відзначали чудові родинні свята - День матері і Міжнародний день сім’ї.
І саме в таку чудову травневу пору, Олександрійська центральна районна бібліотека ім. Д.І.Чижевського зібрала творчі родини Олександрійщини на фестиваль «Родинні розваги», що відбувся в рамках проекту Обласної інформаційної служби з актуальних питань жіноцтва «Турбота про жінку – впевненість у майбутньому!».
До бібліотеки завітали особливі сім’ї, яких об'єднує найважливіше бажання - своїм вмінням й обдаруванням робити світ прекраснішим, втілювати мрію у реальність і не соромитися, а навпаки, з радістю показувати його на широкий огляд людям.


Очі присутніх буквально розбігалися від представленого розмаїття. Всміхалися до глядачів великими яскравими квітами вишиті рушники, переливалися сувеніри з бісеру, дивували людською фантазією вироби з паперу, а чудовий спів і музика підіймали настрій. 
Ведуча фестивалю, завідуюча відділом обслуговування дітей центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського, Олена Губа, урочисто привітала переможців відбіркового туру і познайомила із творчими родинами.
В родині Апостолових, з с. Ясинуватка, любов до пісні, талант, передається з покоління в покоління Представляла родину одна з трьох дочок Анастасія, яка заспівала чудову пісню «Грай моя мила.

Вишивки – символи, що уособлюють мир, щастя, радість. У мереживі ниток втілюється краса душі людської, її думка. Тетяна Коваль із с. Бутівське не просто вишиває багаті кольорами рушники, а наділяє їх святою силою молитви. Адже сідає вишивати вона тільки з гарним настроєм, читає «Отче наш». А підтримкою і опорою в житті є її чоловік Анатолій, наділений талантом будівельника,  який зробив свій дім  затишною й гарною оселею, де відігрівається душа, панує атмосфера любові й доброти.

Кожна родина живе у світі своїх інтересів. Для одних – це книга, для інших рукоділля, співи. А для родини Солод із с. Михайлівка найкращим відпочинком є подорожі. Людмила і Олександр милувалися лісистими горами Прикарпаття, захоплювалися  водоспадами, затамовували подих від величі Кам’янець-Подільської фортеці. Ці подорожі Україною згуртовують родину і допомагають дізнатися нового і просто побути разом.


Не просто займається рукоділлям, а творить справжню рукотворну красу Тетяна Паук із с. Дівоче Поле. Її вироби із бісера викликають захоплення,чарують своєю красою, оригінальністю форм та кольорових поєднань, дарують радість.


Музика – незмінна супутниця родини Шевченко. «Новопразькі музики» так називають цю талановиту родину. Батько Юрій чудово грає на гітарі і передає свою любов до музики своїм  трьом дітям. Разом з ним був син Михайло  який грає на тромбоні, і донечка Катруся, яка грає на скрипці. Всі присутні із захопленням слухали знайомі мелодії у їх виконанні.


До всього до чого торкаються руки Лариси Остапюк із с. Щасливе, перетворюються в справжні шедеври. Її вироби з паперу несуть в собі часточку її душі. Дивують і захоплюють чудові вазочки, горщики, а неймовірний млин можна роздивлятися годинами.


По закінченню фестивалю учасників вітала директор Олександрійської центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського  Надія Чуянова. Вона дякувала всім, хто підтримує сімейне вогнище, береже традиції, несе щире слово та гарну пісню і нагородила учасників дипломи та подарунки, і закликала надалі підтримувати і створювати свої традиції. Адже саме з цих хвилин, проведених разом, і складається велике сімейне щастя.Немає коментарів:

Дописати коментар