Шукати в цьому блозі

понеділок, 1 квітня 2013 р.

Стажування «Інноваційний підхід до організації книжкових виставок: методика оформлення і форми роботи».
 Якість обслуговування користувачів бібліотеки першу чергу залежить від рівня професійної підготовки кадрів. Чим вище рівень професіоналізму, ширше кругозір бібліотекаря, тим вище його готовність і вміння якісно та оперативно задовольняти інформаційні запити користувача.
Сьогодення диктує необхідність змін в бібліотечній діяльності з активним впровадженням інноваційних форм і методів роботи. Тож, 27 березня 2013 року, в читальній залі Олександрійської центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського, в рамках реалізації програми підвищення кваліфікації бібліотечних працівників «Креативність. Натхнення. Професіоналізм: стратегія успіху сільської бібліотеки» проведено стажування на тему «Інноваційний підхід до організації книжкових виставок: методика оформлення і форми роботи».
 

 З питанням як організовувати  книжкові експозиції, як зацікавити читача наявними в бібліотеці виданнями, особливості організації нетрадиційних книжкових виставок, книжкова виставка в комплексі маркетингу і PR - заходів бібліотеки, художнє оздоблення (дизайн) книжкової виставки, Інтернет - технології у виставковій діяльності, досвід організації книжкових виставок для дітей - знайомили учасників завідуюча організаційно-методичним відділом ЦРБ Левченко Н.І., завідуюча відділом інформаційних технологій та електронних ресурсів Куріхіна І.В., завідуюча відділом обслуговування дітей ЦРБ Губа О.В., бібліограф Сторожко Н.В., методист Кан Л.І., художник Микита С.В.
Немає коментарів:

Дописати коментар