Шукати в цьому блозі

середа, 6 лютого 2013 р.

Вийшла в світ збірка поезій "Молоді голоси"


Поезії та прозові твори  юних літераторів Олександрійщини зібрані в книзі «Молоді голоси». Збірка вийшла у світ у листопаді 2012 року, за підтримки депутата Верховної Ради України Сергія Кузьменка.
Вихід цієї книжки у світ – то, без перебільшення можна сказати, помітна подія в культурному житті Олександрійщини, адже тут подані твори більше 20-ти молодих авторів з близько п’ятнадцяти населених пунктів району.
У приміщенні центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського відбулася презентація збірки, яка зібрала юних авторів, читачів та працівників бібліотек району, любителів поезії. Місце проведення було обране не випадково, адже саме у бібліотеці проходять заняття дитячо-юнацької літературної студії «Паросток», членами якої і є всі автори творів, зібраних у книзі. Для них – це перша публікація їхньої творчості і перше визнання їхнього таланту.
За кілька років існування студії було зібрано чималий доробок творів талановитих хлопці та дівчат  і саме з них керівник гуртка і наставник молоді В’ячеслав Колєсніков відібрав найкращі для друку. Тираж книжки 100 примірників, тому перш за все, їх отримають самі автори та поповняться фонди шкільних та сільських бібліотек району.Немає коментарів:

Дописати коментар